| anonim_4396 a întrebat:

Primul raspuns corect are FUNDA
George Bush a fost primarul a )Pacificului b )iasului c )Washingtonului

Răspuns Câştigător
| deniro7 a răspuns:

Politicianul George Walker Bush n-a fost primar; ci Presedintele Americii anul 2001 - 2009. happy

| mamoca0 a răspuns (pentru deniro7):

Insfarsit un om destept big grin

11 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

D) preşedintele Amercii.

| Musique a răspuns:

Iasului. Iasului, Iasului *se da cu fundu de pamant* al Iasului.
Iasi Iasi Iasi. sau poate. nu, e sigur Iasi. Iasi *iasii \m/ *

| Zendaa a răspuns (pentru Musique):

Hehe de ar fi Bush la Iasi...dar stai avem tufisuri la fiecare colt de strada D:!

| Musique a răspuns (pentru Zendaa):

Iasiii :X. heh,de-ar fi Bush acolo, crede-ma, raspundeam acum de pe compul tau. big grin

| NevăstuicăxD a răspuns (pentru Zendaa):

Iu ai dreptate...

| PiluLă a răspuns:

A fost un cerșetor oh go on.

| ShyKido a răspuns:

rolling on the floor). sunt curioasa de raspunsurile celorlalti. smug.

| Mariusfreek a răspuns:

Stiu ca a fost presedintele Americi NU PRIMAR rolling on the floor

| ExtremeAnswer a răspuns:

A fost presedinte nu primar si in America