| MisterKat a întrebat:

Pro sau Contra manele?

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Unele..sunt chiar acceptabile happy

40 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Daniel! Cu siguranta contra!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu's nici pro nici contra
dar pur si-o simplu nu ai ce invata din malele
toate versurile sunt cam asa:iubesc un barbat insurat; am bani.masini.femei...
daca versurile ar fi altele ar fi mai ok. nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici pro, nici contra.Eu nu le ascult, mi se par lipsite de cultura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt contra... da dati si voi argumente dc contra si dc pro da argumente bune cum ar fi sun contra deoarece ''manelele in exces duce la incultura pe bani''

| Blu_7007 a răspuns:

CONTRA fara drept de apel...

| ioana17bebe a răspuns:

Pro... mie. mi plac... dar nu toate...mai ales cand ma petrec la o cabana...

| adelina26 a răspuns:

Contra...au devenit enervante happy

| JovialDaniel a răspuns:

Contra! Cand am venit aici am crezut ca in sfarsit am scapat de manele... ei bine m-am inselat... se mai intampla la cate o intersectie sa mai auzi cate o manea infecta la un tzaran in masina... si bineinteles... cum poate asculta alcumva decat cu geamurile deschise si volumul la maxim straight face

| sandica_3907 a răspuns:

Atata timp cat exista muzica buna nu pot sa fiu pentru manele, desigur nu am nimic impotriva celor carora le plac si nici nu o sa-mi acopar urechile daca la petrecerile unde trebuie sa merg se canta si asa ceva, in general muzica este variata asa ca eu ascult doar ce-mi place.