| St!L a întrebat:

Profesoara la scoala, incercand sa stimuleze mintile scolarilor, a intrebat:
- Ce este rosu aprins si stralucitor?
Bula sare si raspunde:
- Un camion de pompieri!?!
- Nu, zice profesoara, dar imi place cum gandesti. Altcineva?
Maria zice:
- Un mar?
- Corect! zice profesoara.
Apoi Bula zice:
- Am si eu o intrebare... Ce este lunga, tare, rotunjita, cu par la un cap, si o bagi si scoti din gura?
- Bula! tipa profa, noi nu vorbim asa aici!
La care Bula zice:
- Periuta de dinti! dar imi place cum gandesti!

Răspuns Câştigător
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Profesoara explica elevilor termenul de paradoxal, dupa care le cere sa formuleze cate o propozitie.
La randul sau, Bula spune "Desi p. a e mai tot timpul tare, paradoxal nu are nici un os". Profesoara indignata, cheama a2a zi parintii lui Bula si se plange de copilul lor. Parintii isi cer scuze si il pun sa mai formuleze o propozitie. Bula sta pe ganduri si spune "Desi p... a e uda, paradoxal nu rugineste niciodata". Scandalizata, ii ia pe parintii lui Bula si pe acesta si merge la director pentru a fi exmatriculat. Directorul, aceeasi chestiune, daca formuleaza o propozitie fara prostii, nu il da afara. Bula."Desi pamantul e rotund, paradoxal oamenii de *** pe la colturi".

9 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

rolling on the floor Hai ca asta a fost bunalaughing

| I'm just me a răspuns:

La un examen de fizica. Profesorul foarte prost dispus. Intra prima studenta.
- Duduie, e vara, sunteti intr-un compartiment de tren si va este foarte cald. Ce faceti?
Studenta foarte bucuroasa de simplitatea intrebarii raspunde:
- Deschid fereastra.
- Perfect, va rog sa calculati viteza cu care intra curentul de aer in compartiment, temperatura de afara si presiunea atmosferica.
-?!? Pica examenul.
A doua studenta pateste la fel.
Intra si a treia studenta, care intre timp aflase despre ce era vorba.
- Duduie, e vara, sunteti in tren, in compartiment, si va e foarte cald. Ce faceti?
- Imi dau jos bluza.
- Dar totusi va e cald.
- Imi dau jos fusta.
- Inca va e foarte cald.
- Imi dau jos sutienul, chilotii, tot, raman goala.
- Si daca inca va mai este cald?
- Domnule profesor, si sa stiu ca fac sex cu tot trenul, dar fereastra aia tot nu o deschid!

| St!L explică:

@Raducu ti-as fi dat fundita daca nu stiaam bancul tongue

| annda a răspuns:

Stăteau o şopârlă şi o koala într-un copac… şi fumau marijuana… La un moment dat i se face sete şopârlei şi se duce la un râu să bea apă. În râu era un crocodil, şi zice crocodilul la şopârlă: Ce-i cu tine mă, ce eşti aşa de ameţită? Şi şopârla îi zice:

- Io si cu koala stăm şi fumăm marijuana. Se supără crocodilul şi se duce la copac, să o certe pe koala. Într-un final, ajunge crocodilul la copac, se uită sus la koala, la care koala se uita la el uimită şi zice: - CÂTĂ APĂ AI BĂUT, FĂ?

Voi stiti de ce nu fuge melcul?

Ca sa nu-i fluture ochii!

Un urs la farmacie:
- 50 de prezervative va rog.
Doi iepurasi in spatele lui isi dadeau coate si radeau de el.
Ursu’ se intoarce, se uita crunt la ei, se intoarce la farmacist si zice:
- 52!

| annda a răspuns:

In padure, intr-o zi se intalneste iepurasul cu vulpea si-i zice:
- Vulpito n-ai vrea sa facem si noi ceva?
- Mi-ar placea dar vreau sa raman virgina.
- Nu-i asta o problema, cunosc eu pe cineva care te poate coase la loc. Asa ca cei doi se pun pe treaba si dupa aia iepurele o duce la un arici care o coase la loc.
A doua zi lupul ii propune acelasi lucru.
- Mi-ar placea dar chiar vreau sa raman virgina.
- Nu-i asta o problema, te duc la un prieten si te coase la loc. Vulpea accepta iar apoi lupul o duce la arici si acesta o coase din nou.
A treia zi si ursul ii propune.
- As vrea dar vreau sa raman virgina. Ursul ii spune acelasi lucru ca si ceilalti doi, iar dupa ce-si termina si el treaba o duce si el la arici. La care ariciul suparat:
- Daca stiam ca esti asa cu*va iti puneam fermoar!

| Viuvi a răspuns:

Bravo baiatu` laughing
Esti tare thumbs up

| knnight a răspuns:

Asta e tare rawlaughingrolling on the floor

| DoomNEzeu a răspuns:

Da e tare..il stiu de mult laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna laughing laughing laughing Buna, azi este duminica ne relaxam, mai aveti bancuri?