| NevăstuicăxD a întrebat:

R. I. P. Steve Jobs sad
Bablablaîmi plac biscuiţii

19 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

R.I.P ...omul a facut pentru tehnologie mai mult decat am putea face noi toti la un loc in 2000 de ani...

| NevăstuicăxD explică (pentru Apache):

Bieri (telefonul meu, black berry, mai am ţi iphone dar na...) e supărat sad

| NevăstuicăxD explică (pentru NevăstuicăxD):

şi* ăăăă...
se blochează sad

| SuperNovaaaaa a răspuns (pentru NevăstuicăxD):

Si tie iti plac biscuitii?^.^.Se vede dupa nume.

| ViezurE a răspuns:

Mi se rupe de el. Există "tehnologie" să plângi pentru el.

| NevăstuicăxD explică (pentru ViezurE):

Ţi se rupe de tot, ştiu asta -__-

| lalalalallll a răspuns (pentru NevăstuicăxD):

Lui ViezurE i se rupe prea tare. Avem nevoie de bandă adezivă

| lalalalallll a răspuns:

Nasol! Omul ăla era unic!
Cred că o grămadă de persoane sunt supărate în privința asta

| anonim_4396 a răspuns (pentru lalalalallll):

Idem.

Răspuns utilizator avertizat
| angelsaredickswithwings a răspuns:

Si cand te gandesti ca era dislexic straight face... daca nu era dislexic oare facea nave spatiale? laughing

| NevăstuicăxD explică:

Adică.acum pe bune apache chiar ai dreptate,a făcut ipadu-l,iphone-ul şi nu mi ştiu ce în ultimii ani din viaţă, parcă ştia că o să se întâmple ceva...(adevărat grăeşti, el a făcut nişte chestii pe care unii nu ar putea face nici în 200000 de ani)

| Bogdanux a răspuns (pentru NevăstuicăxD):

Si cand ma gandesc ce revolutionar a fost iPod-ul la vremea lui, hehe.A fost un geniu omul asta.

| NevăstuicăxD explică (pentru Bogdanux):

Ai nău, dudă...blablablaaa

| xElenaH a răspuns:

Apple`s goin` down down down x.x!

| Liviu a răspuns:

Si mie pufuletisad

| oasis a răspuns:

Mda, rest in peace

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasati omu ala in pace sa se odihneasca a facut lucruri noi si revolutionare pe care doar cineva ca el lear fi putut descoperi.