| anonim_4396 a întrebat:

Repretentantii mai multor natiuni s-au intalnit intr-un restaurant.Toti au cerut cate un pahar de vin,iar cand li s-au adus vinul,in fiecare pahar era o musca.
Suedezul a cerut alt vin in acelasi pahar.
Englezul a cerut vin nou intr-un pahar nou.
Finlandezul a scos musca si a baut vinul.
Rusul a baut vinul cu tot cu musca.
Chinezul a mancat musca, dar nu a baut vinul.
Evreul a prins musca si a vandut-o chinezului.
Romanul a baut trei sferturi din pahar si a cerut sa-i fie schimbat.
Norvegianul a prins musca si s-a dus la pescuit.
Irlandezul a maruntit musca si i-a trimis paharul engezului.
Americanul a inceput proces impotriva restaurantului si a cerut 65 de milioane de dolari daune morale.
Scotianul a prins musca de gat si a zis:Chiar acum sa scuipi inapoi ot ce ai baut!

Acuma intrebarea este:tu ce faci cu musca?

11 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Eu sunt român.

| PotcaPădurii a răspuns:

Intai sug tot ce-i mai bun din ea. Apoi o violez.

| AikkoxD a răspuns (pentru PotcaPădurii):

Nu mai bine o violezi înainte? Să se simtă şi ea bine înainte de moarte...

| PotcaPădurii a răspuns (pentru AikkoxD):

Nu.A baut putin din vinul meu, ii ajunge.Ma intreb daca sunt o necrofila zoofila sau o suferinda de Vorarephilia zoofila? Sau zoosadista?

| CastraveteMurat a răspuns:

Haine să le vând în bazar, mâncaț-aș.

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Eu as modifica genetic musca si i-as da-o chinezului sa vad ce se intampla.

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Geantă din piele dă muscă ar scrie pă ea.

| Motanul239 a răspuns:

O iau, o prind de un fir de par si o tin in casa pe post de animal de companie.Cand nu stau cu ea o leg cu firul de par de un nasture.O sa stea in lesa...cam atatlaughing

| AikkoxD a răspuns (pentru Motanul239):

Asta a făcut un coleg cu un mega gândac în clasa a 8-a. îl chema Gordon. RIP Gordon, nu te vom uita niciodată! sad A murit înecat cu fixativ.

| Motanul239 a răspuns (pentru AikkoxD):

Eu am facut baie unor furnici in gel de par...sadlaughing

| yosirestu a răspuns:

Beau vinul si ii cer alta musca