| anonim_4396 a întrebat:

Romanii au fost invitati intr-o inchisoare din USA, era prezentata sala de mese, celulele, si la un moment dat se aude un tipat, romanii ii intreaba pe americani, ce s-a auzit? pai cineva a fost condamnat la moarte si l-am pus in scaunul electric, peste 2 saptamani, americanii sunt invitati sa vada o inchisoare din Romania, la fel, sala de mese, celulele si la un moment data se aud mai multe tipete in continu, americanii intreaba dar ce se aude? pai un om a fost condamnat la moarte si am facut la fel ca voi, l-am pus in scaunul electric dar acum ca s-a luat lumina il omoram cu lumanarea

8 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ai auzit de "linia de dialog"?

| AikkoxD a răspuns:

Şi?

| Magnifico a răspuns:

laughing

Ma intreb cate moduri sunt pentru a ucide pe cineva? day dreaming

| AikkoxD a răspuns (pentru Magnifico):

Clasicul mod, cu pana de gâscă.

| Magnifico a răspuns (pentru AikkoxD):

Bine dar asta e prea usor si mori "frumos" fara dureri.

Alta metoda nu stii? Bineinteles care sa ma afecteze pe mine nu pe tine ca asa stiu multe.

Rezista 10 secunde : http://www.youtube.com/watch?v=QBDcc41JXMU&feature=fvst

;;)

| AikkoxD a răspuns (pentru Magnifico):

Justin Bieber gâdilat cu pana de gâscă pe melodia Fă Lâ Lă până la deces.
Sună interesant.

| Magnifico a răspuns (pentru AikkoxD):

Mdea thinking

| Λl๓a a răspuns:

=]]