| anonim_4396 a întrebat:

S-a ajuns sa fim impartiti in doua grupe (Seniori si Juniori) si sa ni se puna restrictii. Ce-i asta? Parca aveam voie sa punem orice intrebari vrem. De ce a ajuns TPU asa? Si nu, nu vroiam sa spun "Din cauza cui a ajuns TPU asa?", pentru ca nu avem nici un drept ca sa dam vina pe cineva. Toti suntem de vina.
Celor care inca rad de Justin Bieber- lasati-l in pace. Noi nu am ras de el degeaba ci din cauza faptului ca TPU era invadat de conturi "ILoveJustinBieber". Dar voi radeti fara motiv, doar fiindca asa vreti.
Celor care "confunda" categoriile- ati distrus "Comics" si probabil si alte categorii doar fiindca va e lene sa puneti o intrebare gen "Pentru ce a fost facuta aceasta categorie?". Unii dintre voi (de exemplu) pun intrebari care ar trebui sa fie la "Afaceri & Financiar", la "Casa & Gradina" doar fiindca le e lene sa caute categoria potrivita. Altii (cei de la "Comics") nu stiu engleza (probabil) sau cred ca "Comicuri" inseamna amuzamente sau alte chestii. Incercati sa va dati mai mult silinta (desi nu e niciun efort in a face asta) pentru a posta o intrebare la categoria corecta.
Celor de la "Trivia/Amuzante"- nu va mai bateti joc de cei de la "Dragoste & Sex". Pun pariu ca si voi erati asa la inceputul vietii voastre sexuale. Cei care pun astfel de intrebari sunt doar niste tineri nevinovati care vor sa stie mai multe. TPU nu este facut pentru a rade de intrebarile altora. Este facut pentru a ii ajuta pe oameni si pentru a fi ajutati.
Celor care intreaba "Salut, ma primiti si pe mine la T/A?"- nu mai puneti intrebarea asta pentru aveti orice drept sa va duceti la o categorie. Nu aveti nevoie de permisiunea userilor, pentru ca dupa cum observati, nu ei conduc site-ul.
Celor care care nu fac decat sa faca misto de alti useri si sa ii injure- de ce faceti asta? Adica aveti vreun motiv sa va bateti joc de ei? Daca ati avea un motiv destul de intemeiat, as mai intelege, dar nu merge sa iti bati joc de cineva doar fiindca asa ai tu chef.
Adminilor- nu cred ca a fost chiar necesar sa puneti atatea restrictii. Nu cred nici ca asta va ajuta cu ceva. Cred ca va inrautati situatia deoarece ii face pe useri mai revoltati. Cu cat se revolta mai mult, cu atat apar mai multe probleme.
Celor care inveseleau T/A pe vremuri- NU VA INTOARCETI! Nu o luati ca pe ceva rau dar pana nu se linistesc apele nu cred ca ar trebui sa veniti.
Pe TPU ar trebui sa fie doar oameni ca @NOname, @Legiuitoarea, @Nelu... In fine, sugerez ca TPU ar trebui sa fie disciplinat, pentru ca nu a fost creat sa vina toata lumea sa isi descarce frustrarile pe noi.
P. S: Adminilor (din nou)- cred ca ar trebui sa setati robotelul sa interzica doar injuraturi.
P. S. S: Tocmai am pus intrebarea la categoriile gresite. Fara suparare dar vreau sa vada intrebarea toata lumea. Sper sa nu imi raspunda lumea ca am incalcat ceea ce am zis eu ca nu e bine.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
16 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

E adevarat cam tot ce ai spus tu acolo deci nu mai are rost sa iau fiecare paragraf si sa-l comentez.
Partea proasta e ca nu stiu cati o sa bage asta la cap.

| Bogdanux a răspuns:

Are you high?

| Musique a răspuns:

Mda. nu ma intereseaza, junior sau senior, tot @Musique sunt.

P.s. la 14 ani,stiu ca-s junior,dar, ma doare undeva de legile unor tampiti.

*isi verifica profilul* mda. sunt Senior. ah, tot ma doare undeva.

| Sconcsiş a răspuns:

Aşa, Leonardo, enervează-te.

"S-a ajuns sa fim impartiti in doua grupe (Seniori si Juniori) si sa ni se puna restrictii. Ce-i asta? Parca aveam voie sa punem orice intrebari vrem. De ce a ajuns TPU asa? Si nu, nu vroiam sa spun "Din cauza cui a ajuns TPU asa?", pentru ca nu avem nici un drept ca sa dam vina pe cineva. Toti suntem de vina."
Mă, nu e o idee aşa rea. Poate să vină o proastă ca şi LadyJ care şi-a făcut vreo 15 conturi şi tot ne dădea stupid.

"Celor care inca rad de Justin Bieber- lasati-l in pace. Noi nu am ras de el degeaba ci din cauza faptului ca TPU era invadat de conturi "ILoveJustinBieber". Dar voi radeti fara motiv, doar fiindca asa vreti."
Nu râdem fără motiv. Tu nu râzi de manelişti? Tăngălăul e un poponar fătălău prost.

"Celor care "confunda" categoriile- ati distrus "Comics" si probabil si alte categorii doar fiindca va e lene sa puneti o intrebare gen "Pentru ce a fost facuta aceasta categorie?". Unii dintre voi (de exemplu) pun intrebari care ar trebui sa fie la "Afaceri & Financiar", la "Casa & Gradina" doar fiindca le e lene sa caute categoria potrivita. Altii (cei de la "Comics") nu stiu engleza (probabil) sau cred ca "Comicuri" inseamna amuzamente sau alte chestii. Incercati sa va dati mai mult silinta (desi nu e niciun efort in a face asta) pentru a posta o intrebare la categoria corecta."
Aici ai dreptate. M-am săturat de toţi retarzii care întreabă la Comics ce culoare au chiloţii soacrei lor.

"Celor de la "Trivia/Amuzante"- nu va mai bateti joc de cei de la "Dragoste & Sex". Pun pariu ca si voi erati asa la inceputul vietii voastre sexuale. Cei care pun astfel de intrebari sunt doar niste tineri nevinovati care vor sa stie mai multe. TPU nu este facut pentru a rade de intrebarile altora. Este facut pentru a ii ajuta pe oameni si pentru a fi ajutati."
Nu râdem de ăia care chiar au probleme, dar sunt unii chiar proşti. De exemplu ăla care zicea că şi-a mâncat sperma... Şi mai sunt.

"Celor care intreaba "Salut, ma primiti si pe mine la T/A?"- nu mai puneti intrebarea asta pentru aveti orice drept sa va duceti la o categorie. Nu aveti nevoie de permisiunea userilor, pentru ca dupa cum observati, nu ei conduc site-ul."
De acord.

"Celor care care nu fac decat sa faca misto de alti useri si sa ii injure- de ce faceti asta? Adica aveti vreun motiv sa va bateti joc de ei? Daca ati avea un motiv destul de intemeiat, as mai intelege, dar nu merge sa iti bati joc de cineva doar fiindca asa ai tu chef."
Păi majoritatea userilor care îşi bat joc de alţii au motive. Userii ăia la rândul lor, pun întrebări stupide, etc.

"Adminilor- nu cred ca a fost chiar necesar sa puneti atatea restrictii. Nu cred nici ca asta va ajuta cu ceva. Cred ca va inrautati situatia deoarece ii face pe useri mai revoltati. Cu cat se revolta mai mult, cu atat apar mai multe probleme."
Să fie revoltaţi. Să se frustreze. Ce-i aşa mare lucru să aduni 100 de răspunsuri?

"Celor care inveseleau T/A pe vremuri- NU VA INTOARCETI! Nu o luati ca pe ceva rau dar pana nu se linistesc apele nu cred ca ar trebui sa veniti."
Parcă tu ai spus înainte că nu userii comandă. Tu ce eşti? Şi de ce să nu se întoarcă?

"Pe TPU ar trebui sa fie doar oameni ca @NOname, @Legiuitoarea, @Nelu... In fine, sugerez ca TPU ar trebui sa fie disciplinat, pentru ca nu a fost creat sa vina toata lumea sa isi descarce frustrarile pe noi."
Nu ştiu dacă observi, dar tu eşti singurul frustrat...

Şi acum clasicul

GET A LIFE!

| Fragile a răspuns:

"S-a ajuns sa fim impartiti in doua grupe (Seniori si Juniori) si sa ni se puna restrictii. Ce-i asta? Parca aveam voie sa punem orice intrebari vrem. De ce a ajuns TPU asa? Si nu, nu vroiam sa spun "Din cauza cui a ajuns TPU asa?", pentru ca nu avem nici un drept ca sa dam vina pe cineva. Toti suntem de vina."

Da,aşa e, toţi suntem de vină.Dar eu cred că decizia cu juniori şi seniori este foarte bună. Este o decizie strită, prin care utilizatorii de 7 ani care şi-au făcut cont ieri să nu poată să pună imediat întrebări stupide.Este mai bine ca utilizatorii care nu au experienţă mai întâi să înveţe şi apoi să aibă dreptul de a feace câteva lucruri.

"Celor care inca rad de Justin Bieber- lasati-l in pace. Noi nu am ras de el degeaba ci din cauza faptului ca TPU era invadat de conturi "ILoveJustinBieber". Dar voi radeti fara motiv, doar fiindca asa vreti."

Aici îţi dau dreptate.Adevărul este că sunt anti JB şi că îl urăsc, la început era mai amuzant, dar acum e chiar plictisitor.Chiar fazele cu JB sunt plictisitoare.Pentru toţi userii care postează îcontinuu întrebări în care râd de JB,şi noi suntem anti JB,dar lăsaţi-o mai uşor,nu mai e amuzant.

"Celor care "confunda" categoriile- ati distrus "Comics" si probabil si alte categorii doar fiindca va e lene sa puneti o intrebare gen "Pentru ce a fost facuta aceasta categorie?". Unii dintre voi (de exemplu) pun intrebari care ar trebui sa fie la "Afaceri & Financiar", la "Casa & Gradina" doar fiindca le e lene sa caute categoria potrivita. Altii (cei de la "Comics") nu stiu engleza (probabil) sau cred ca "Comicuri" inseamna amuzamente sau alte chestii. Incercati sa va dati mai mult silinta (desi nu e niciun efort in a face asta) pentru a posta o intrebare la categoria corecta."

Mda, ne-am plictisit de userii care spun mereu"scuze categoria dar aici se dau cele mai multe răspunsuri"şi apoi se plâng că nu sunt răspunsuri serioase. Oameni buni, PRIMIŢI RĂSPUNSUL ÎN FUNCŢIE DE CATEGORIE! Deci ce e aşa greu să pui la categoria potrivită? Poate primeşti mai puţine răspunsuri dar măcar te ajută cu ceva.La ce folos să primeşti multe răspunsuri dacă nici unul nu îţi e de ajutor pentru că toate sunt la mişto? Şi în legătură cu Comics,pentru a mia oară COMIC ÎNSEAMNĂ COMICE,NU ÎNTREBĂRI AMUZANTE! Dacă există T/A, pentru ce ar mai crea încă o categorie cu întrebări amuzante?

"Celor de la "Trivia/Amuzante"- nu va mai bateti joc de cei de la "Dragoste & Sex". Pun pariu ca si voi erati asa la inceputul vietii voastre sexuale. Cei care pun astfel de intrebari sunt doar niste tineri nevinovati care vor sa stie mai multe. TPU nu este facut pentru a rade de intrebarile altora. Este facut pentru a ii ajuta pe oameni si pentru a fi ajutati."

Mda aşa e. Recunosc că şi eu am dat câteva răspunsuri la mişto la D/S, dar serios acum.Fiecare la începutul vieşii sexuale are nedumeriri,v-ar plăcea ca şi vouă când sunteţi nedumeriţi despre ceva în viaţa sexuală, să puneţi o întrebare şi niciun răspuns să nu vă ajute? Şi apropo, nu mai postaţi atâtea întrebări de la D/S la T/A că nu ne interesează.Le putem găsi singuri.Deja devine plictisitor.Recunosc că sunt unele foarte stupide gen"Am vorbit cu un băiat, pot rămâne însărcinată?"Dar oricum, lăsaţi-o mai uşor.
"Celor care intreaba "Salut, ma primiti si pe mine la T/A?"- nu mai puneti intrebarea asta pentru aveti orice drept sa va duceti la o categorie. Nu aveti nevoie de permisiunea userilor, pentru ca dupa cum observati, nu ei conduc site-ul."

Aşa e.Adică mai mult sunt enervanţi punând întrebările astea.Să vină! Dacă ar intra câte un user la T/A zilnic,şi ar întreba,vă daţi seama ce fel ar fi categoria? Plină de "mă primiţi la T/A?". Veniţi,nu ne pasă,după cum a spus şi Flavius,nu noi conducem site-ul.

"Celor care care nu fac decat sa faca misto de alti useri si sa ii injure- de ce faceti asta? Adica aveti vreun motiv sa va bateti joc de ei? Daca ati avea un motiv destul de intemeiat, as mai intelege, dar nu merge sa iti bati joc de cineva doar fiindca asa ai tu chef."

E drept,şi eu fac trolling, dar nu exagerez ca la orice întrebare, fie că e amuzantă fie că nu să îmi bat joc.Adică dacă îţi baţi joc la orice întrebare,ce întrebări ai vrea să se pună ca să nu îţi mai baţi joc? Şi apoi te oftici că nici tu nu primeşti niciun răspuns serios!

"Adminilor- nu cred ca a fost chiar necesar sa puneti atatea restrictii. Nu cred nici ca asta va ajuta cu ceva. Cred ca va inrautati situatia deoarece ii face pe useri mai revoltati. Cu cat se revolta mai mult, cu atat apar mai multe probleme."

Decât să fie atâta batjocură,mai bine să fie mai strict,cine ştie poate se rezolvă,câte puţin,câte puţin!

"Celor care inveseleau T/A pe vremuri- NU VA INTOARCETI! Nu o luati ca pe ceva rau dar pana nu se linistesc apele nu cred ca ar trebui sa veniti."

Mnu ştiu,eu cred că într-un fel ar trebui să înceapă să se întoarcă ca această categorie să îşi revină încetul cu încetul.

"Pe TPU ar trebui sa fie doar oameni ca @NOname, @Legiuitoarea, @Nelu... In fine, sugerez ca TPU ar trebui sa fie disciplinat, pentru ca nu a fost creat sa vina toata lumea sa isi descarce frustrarile pe noi."

De acord,să fie un site disciplinat, iar T/A să-şi revină. Serios, înainte râdeai 2 ore la o întrebare,iar acum într-o jumătate de oră,debea dacă găseşti o întrebare care să te amuze,dar nu foarte mult.

"Adminilor (din nou)- cred ca ar trebui sa setati robotelul sa interzica doar injuraturi."

Păi roboţelul şi asta face,dar uneori mă enervează, de exemplu, dacă scriu flo.ci,trebuie să scriu cu punct între cuvânt sau altfel, că dacă scriu normal îmi pune păr pubian.Serios,asta nu e prostie.

Răspuns utilizator avertizat
| Mitsa a răspuns:

Ai greşit categoria.
P.S : N'am citit tot.

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Da e adevarat acum sunt numai utilizatori cu nume prostesti de exemplu,,sosețica'' sau,, budincuta'' sau,, PeMineMaManancaNasu'' care pun intrebari fara noima si nici nu sunt amuzante.

| Frunziix3 a răspuns:

Ai foarte multa dreptate sa stii!

| MimiPopescu a răspuns:

Da! Pocaiti-va! Vine sfarsitul lumii!

| Cosmin3D a răspuns:

Mi-e lene sa citesc!

P.s:Ai gresit categoria(este plictisitor)
P.s.s:CULL Stori Bro!

| paulsefuteinbazadedate a răspuns:

Cool story, bro

Răspuns utilizator avertizat
| TooSexyForYou a răspuns:

Da.iti dau dreptate!
1.Despre Justin Bieber.inteleg ca nu sunteti fani.dar exageram cand il jignim sau cand ii zicem gaystin, sau facem comicuri urate despre el! E un star si are mii de fani insemnand care are ceva talent prin care a cucerit acesti fani nu? lasati-l.asta nu inseamna ca sunt fana.nici mie nu imi place de el dar il las! Tot timpul cand facem o greseala.sa ne punem in locul acelor oameni! Daca ati fi un star si cineva si-ar bate joc de voi ca nu e fan.cum v-ati simti?! Si nu spun asta de parca eu as fii perfecta.
2. Despre seniori si juniori.Frate.mi s-ar parea corect ca fiecare om ar avea dreptul sa voteze, sa scrie un mesaj unui prieten! sau sa discute pe chat! sau chiar sa raporteze! ca nu degeaba e pus butonul ala acolo. Si mi se pare exagerat ca daca nu avem cel putin 100 de raspunsuri ramanem juniori! Sa puna si ei macar 50.
3. Cei care nu pun intrebarile la locul lor.intr-o zi ma uitam pe o categorie.Si in loc sa gasesc intrebari care trebuiau puse acolo gaseam numai intrebari care la sfarsit scria: scuzati categoria e cea mai vizitata. Dar ma doare undeva ca e cea mai vizitata. Nu degeaba s-au format categoriile. Daca nu era vizitata acea categorie numai exista!
4. Despre Dragoste/Sex: inteleg, unele intrebari sunt amuzante, radem putin dar nici in halul asta sa ne batem joc. Ce am spus si despre JB sa ne punem in locul acelor oameni.Cum ne-am simti?
5. Intrebarile idioate cu salut ma primti si pe mine? dar cine suntem noi sa te primim sau sa te gonim? Si cei care spun mars de la t/a sau nu te primim. exagerati. lasati-i in pace.nu le raspundeti.
6. M-am tot saturat de acel robotel tamp! Nu jignim pe nimeni daca scriem cu majuscule sau daca scriem cu puncte de suspensie. Avem dreptul sa raspundem cum vrem noi.
(iar! robotelule ti-au format punctele de suspensie o migrena? si ma doare undeva lasa-ma sa postez cum vreau! robotel tamp care esti dispari!)
ma lasi odata sa postez?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si...care e intrebarea?