| anonim_4396 a întrebat:

Nu va deranjeaza persoanele ce (de exemplu) pun la categoria "Comics" intrebarea:"Hei dati-mi si mie site-uri cu bancuri misto! Funda!" sau "Cine ma face sa rad primeste funda!" cand de fapt, ar trebui pusa la "Trivia/Amuzante"? Cred ca ar trebui sa se respecte faptul ca o intrebare trebuie pusa la categoria caruia ii apartine! Eu m-am gandit ca pana se rezolva aceasta sa nu mai raspunda nimeni la intrebarile date de persoanele ce confunda categoriile.

Răspuns Câştigător
| MissClaudia2000 a răspuns:

Da, intr-adevar, categoriile nu sunt puse degeaba acolo! Nu e mare chestie sa alegi categoria potrivita! Parerea mea e ca e vorba de lenesi si nimic mai mult! Desi, uneori poate fi vorba de o greseala... NU mereu, desigur!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| adriana543768654567895334 a răspuns:

Ba cam ma deranjeaza, da no acum se fac temele si la categoria dragoste/sex laughing. rolling on the floor
PaPa PuP

| Majj a răspuns:

Ma deranjeaza in general persoanele (imbecile) care posteaza astfel de intrebari.

| 1ce a răspuns:

Sunt total de acord.Pentru toata lumea Comics inseamna Benzi Desenate!