| RobYnReloaded a întrebat:

Sa iti spun o faza tare misto:

1. Du-te pe youtube

2. Selecteaza orice video

3. Intrerupe video de la 0:00.

4. Selecteaza full screen

5. Apăsaţi tasta săgeată STÂNGA, de asemenea, în timp ce apesi si tasta săgeată SUS Deci le apesi în acelaşi timp

6.Acum poti sa te joci SNAKE! ENJOY(la cererea lui Zuzu4ever)

Si ca sa fie o intrebare:

Care au fost cele mai tampite momente din viata ta?

O. O

Răspuns Câştigător
| NoChanceForUs a răspuns:

Pff,ce Skyrim, Battlefield 3, NFS The Run...snake pă youtube e tot ce vroiam de la viață.
Cele mai tâmpite...hmthinking
Aveam vreo 13 ani și am vrăjit o tipă într-o iarnă, după bulgăreală am luat-o la mine în casă să „se usuce" și de acolo au evoluat lucrurile în alte chestii.Ideea e că se întorsese tata acasă chiar în timp ceeee, noroc că am auzit ușa și până a venit el în camera mea era totu' ok.

8 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Facebook?
Sa-l ia SOPA (unora).

| MâţulMov a răspuns:

Cand am facut ce ai scris tu acolo. Si totusi... asta a fost bestial \m/

| Foxie2 a răspuns:

Ai uitat sa adaugi Enjoy dupa "Acum poti sa te joci Snake!"
unhappy

| RobYnReloaded explică (pentru Foxie2):

O.O
Look one more time!
o.o

| Zendaa a răspuns:

Momentul tampit a fost cand chiar am incercat ce ai zis.

| MyObsessionStaPeContulAstaOLuna a răspuns:

Şi da, e de pe facebook straight face

| RobYnReloaded explică (pentru MyObsessionStaPeContulAstaOLuna):

Pai...da...da,e de pe facebook happy
Ma gandeam ca nu toti de aici stiu faza. big grin

| NightSasuke a răspuns:

Ce se intampla daca faci asta?