| Dara a întrebat:

Sa ne distram putin, toata lumea a fost foarte tensionata in ultimul timp! Ce ziceti? Priviti aici:
http://www.youtube.com/watch?v=Is7hwrwfNeQ&NR=1

http://www.youtube.com/watch?v=Bu2w3ggzX18&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
| Ben. a răspuns:

Multumim.animalele alea n-or sa fie niciodta pe cale de disparitie.ba cred ca or sa mosteneasca pamantul ca si crocodilii

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mersi!

| mircea a răspuns:

Esti bun.

| DiMoDi a răspuns:

Merci, Dara... cumplit de realiste filmuleţele alea! happy
- ben are dreptate, specia ălora nu e ameninţată, din păcate, cu extincţia sad

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Foarte tare :X laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte tare laughing
Imi place si vocea povesitoarei...chiar ma simt ascultand o poveste cu mult umorwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte misto, le-am vazut si eu acum ceva timp, tipa parca e vocea de la telenciclopedie, perfecta vocea si descrierea intr-adevar"stiintifica"si veridica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Misto, le-am copiat si eu in calc sa le am la arhive. Vocea este a prezentatoarei de la teleenciclopedia (emisiunea era difuzata inainte de '89, nu stiu daca mai este si in prezent).