| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care iubesc salamul, priviti aici:
http://www.youtube.com/watch?v=fwGV6tqUJ8g&feature=relat ed

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| 000Diddy000 a răspuns:

Ha ha ha nu e de glumit deci... mai bine lasa e seama altora glumele cine stie ce au filmat aia, cum scapa de nu stiu ce animalemoarte si tu ii crezi daca arata dupa cum facea salamul, parizerul etc, cum il impacheteaza si il trimite etc atunci mai ziceam... dar asta nu cred e o prefacatorie am o ruda care se duce si verifica nu mai stiu cum se numeste si a fost si intr-o fabrica de mezeluri, salam chestii din astea si nu asa procedeaza asta e o porcarie

| Lilia2621 a răspuns (pentru 000Diddy000):

Crede-ma ca sunt si deacestea, nimeni nu stie intr-adevar cum se fac, mereu mancam ce e de la magazin si ne pare ca e mai bun, dar cel mai bine e sa maninci totul facut de casa, de tine, cu miinele tale... oribil

| Stella_6271 a răspuns:

Greu de crezut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt mare fan mezeluri.dar nu cred asa ceva.happy