| RoooneyThePuf a întrebat:

Priviti putin acest clip.:http://www.youtube.com/watch?v=VgSz_c4eNL4&feature=relat ed Credeti ca este un tic faptul ca-si tot misca capul pentru a-si da parul:-?

Răspuns Câştigător
| papatukjatlekjulk a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, eu cred ca faptul asta devine un tic cand parul iti vine non stop in ochi, logic.

12 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Baietelul asta e cam prostanacI don't want to see pe mine una ma enerveaza pana la Dumnezeu, o fi tic, no fi nu stiu dar e deplasat oricum.

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Probabil o fi. Sau poate face parte din ce trebuie el sa faca pe scena. Din cate am vazut eu, el facea asta cand se uita in jos. Poate este un reflex, poate ca asa vrea el sau poate ca asa este aranjat din spate happy

| Turquoise a răspuns:

Probabil este din cauza parului, si mie mi se intampla. Dar cand faci prea mult asa devine tic.

| luiza a răspuns:

Nu are nici un tic doar isi misca capul in ritmul muzicii.

| Poinsettia a răspuns:

Cui ii pasa ?

| slam a răspuns:

Nu cred... ii tot vine parul in ochi straight face

| rockaholic a răspuns:

Vedeta înfumurata de căcat. Scuzaţi expresia.

Last...Anniluzzis.

| alandala_1391 a răspuns:

Nu ma intereseaza da prostu` astastraight face e jalnic.vai da capu` lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred pentru ca din moment ce era cu chitara in mana nu avea cum altcumva sa-si dea parul din ochi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este, un tic, si un aer de vedeta, ceva ce il poate face sa para mai important, crede el, dar din toata aceast treaba nu iese decat ca este o vedeta infumurata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu...am mai vazut baieti care isi misca capu' ca sa-si deie parul den' ochiwinking laughing... mie imi place frezza luiwinking :X

| Deeeia a răspuns:

Da... Sunt sigura... si nu iti spun asta doar pentru ca am vazut videoclipul acesta, dar JB face tot timpul asa. Este clar un tic! Funda? plz happy