| RainboyDash a întrebat:

Sa nu faceti niciodata ce am facut eu pentru ce am facut eu e rau, sa nu incercati nici sa nu incercati sa nu faceti, ca daca va prind va bat pe toti sa nu incercati va rog frumos e o greseala mare sa nu faceti nici macar cat sa incercati da nu faceti!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda. Bine ca te-ai trezit abia acum sa zici ca nu-i bine.

| RainboyDash explică (pentru anonim_4396):

Trebuia sa-ti zic mai devreme. Tu ai facut deja NU TREBUIA, nu trebuia

22 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ok,eu nu o sa-ți dau fundă.

| GroparuVesel a răspuns:

Cineva trebuie sa o faca!

| xXdoareuXx a răspuns:

N-o sa fac promit sa nu fac...ce sa nu fac?

| Pisique a răspuns:

De ce nu te-ai jucat frumos, mă, Copșili? :o

| Xtadelo a răspuns:

Ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe cine ai violat, mă?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok, o sa o fac eu oh go on

| OskarRM a răspuns:

Am făcut-o, am făcut-ooo!
Acum ce se întâmplă?

| ILoveTacos a răspuns:

Prea târziu. Abia acu' te-ai trezit să-mi spui că nu e bine să mă așez pe un cactus?!

Îți scriu asta de la doctor, cât timp îmi sunt scoase acele din posterior. Data viitoare, spune-mi mai repede.

| PinkPanter a răspuns:

Ce sa nu fac? sad

| Mokaxoxo a răspuns:

Sigur ca n-o sa incerc, doar nu se poate, nici nu stiu de ce ai facut asta.
P.S.Ce sa nu fac?

| Lora1 a răspuns:

Nu fac nu fac nu te teme happy

| SmartLier a răspuns:

Scuze, imi pare foarte rau. Nu iti zic ca am facut-o dar nici ca n-am facut-o.
Imi pare rau ca am facut-o. Chiar nu vroiam s-o fac dar m-a obligat. N-am avut ce face.crying(((((

| RainboyDash explică (pentru SmartLier):

"XD" e pentru handicapati.

| iHateStrike a răspuns:

Ți-ai dat cu o bâtă în cap și ne oprești să facem și noi asta?

Ohh, ce frumos.; 3

| Bubbles12345 a răspuns:

Ce ai facut?

| dutzaaa12 a răspuns:

Stiu eu ce sa nu facem...sa nu stam degeaba pe calculator toata ziua
Peste 1 ora>mda ma mai joc putin
Peste 5 ore>abia sunt lvl 34
peste 48 de ore:nu ma joc incepand de maine
peste o saptamana:X_x

| VanPersieJr a răspuns:

Esti nebun?

| anaid6 a răspuns:

Ce sa nu fac? si cum sa ma bati, daca nici macar nu stii unde locuiesc?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anaid6):

Poi poate vorbi cu Chuck Norris care stie toate adresele la toata lumea din lume, in locul tau m-as teme laughing