| Michaela89 a întrebat:

Sa presupunem ca am : o sticla de benzina, un chibrit, un hot si o celebritate(care vreti voi). Cum reactionati? Funda cea mai tare chestie care ma amuza si restul vot.

Răspuns Câştigător
| pinguinuVerde a răspuns:

''Celebritatea'' ar fi Justin Bieber. El m-ar chema la el acasă deoarece nu avea lumină şi vroia să-l ajut.
Eu l-aş ajuta aprinzând cu puţin foc şi benzină, un chibrit pe care l-aş arunca în casa lui ca să îi fac lumina şi chiar dăduse roade.
N-aş fi ştiut care era motivul pentru care nu l-am mai văzut de atunci şi nici nu mi-a mulţumit că i-am făcut lumina...

Sau în loc să citeşri povestea ridicolă de mai sus, uite pe scurt : I-aş da foc lui Justin Bieber.

2 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

*Se duce la hot si ii spune:*

-Daca nu il omori pe JB iti dau foc!

*hotul il omoara pe jb*
*se duce la hot si ii toarna sticla de benzina in cap*
*aprinde chibritul si-l arunca spre hot*
*priveste artificiile*

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Justin Biber will die!
Ai la tine niste benzina de imprumut? Bricheta am eu!