| anonim_4396 a întrebat:

Sa presupunem ca esti pe strada si te intalnesti cu userul Deeskry. Ce vei face?

Răspuns Câştigător
| Ashadow a răspuns:

Sun la politie.Cine stie de cand il cauta si eu, ca un cetatean de incredere care pa persoana fizica si sint, il denunt si primesc o recompensa pe masura calitatilor mele de cetatean de incredere pe persoana fizica.

17 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Bun, și de unde aș știi eu care e @Deeskry din cele 7 miliarde de oameni?

| Furculingură a răspuns:

Îi cer bani că ştiu că el o duce bine.

| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

Ma sinucid.

| zurick a răspuns:

Voi trece pe langa el

| єχcєєℓ a răspuns:

Îi cer o țigare apoi i-o dau înapoi pentru că eu nu fumez puppy dog eyes

| suităr a răspuns:

Eu aș vrea să trec pe lângă userul Finn
*c*

| Naяutσ a răspuns:

Daca umbli cu un abtipild limit pe frunte '' Eu sunt Deeskry '' probabil mas uita lung la tine si ti-as spune mai Deeskry imi dai si mie o funda? puppy dog eyes

| suităr a răspuns (pentru Naяutσ):

Finn,de ce ar avea username-ul lipit de frunte? laughing

| Fridăm a răspuns:

'sup, Expert TPU?

| Neverwas a răspuns:

Simplu, nu l-aş recunoaşte!
Aş putea să trec pe langă un milion de Deeskry şi habar n-aş avea...
Nu că ar exista un milion, dar ai priceput ce voiam să zic...

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Nu cunosc,nu stiu. Totusi, daca as fii pusa de prieteni sa intreb lumea pe strada cum se numeste, si tu ai spune Deeskry, as fugi. Dar mai intai as spune "Buna..."

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

L-aş lovi cu o ţeavă de metal în cap, presupunând doar.

| αɴι28 a răspuns:

Nu l-as recunoaste.

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

*Ciine e ăsta cu semnul ăla mare pe față : „ Eu sunt Deeskry! ", îmi pare cunoscut, îmî... îmi pare "

| moilolyta09 a răspuns:

Nu l-as recunoaste.(logic)

| LเttlєNєкo a răspuns:

Nu mi-as da seama ca a trecut cineva pe langa mine