| RockaruL a întrebat:

Sa va spun o poveste...Ma trecea caca si m-am gandit ca daca ma duc la WC fac zgomot asa ca m-am gandit sa fac in tavita pisicii mele.Stau ceva timp ma usurez dupa care vine pisoiu suparat ca i-am murdarit tavita si m-a zgariat pe buca dreapta.Ar fi trebuit sa o cert? Pentru ca eu nu am certat-o, chiar am rasplatit-o lasand-o sa imi pape caca-ul.Am facut bine?

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Sincer frate...nu ma amuzi ...doar ma dezgusti

| RockaruL explică:

@Apache, soarta man...

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Dude, tocmai am mancat.
*vomita*

| WhiteWolf7 a răspuns:

Frate de obicei intrebarile tale ma amuza dar asta ma dezgusta ...oarecum...dar.soarta,corect?

| CioCĂlătiCăăă a răspuns:

Acum chiar ma duc la WC,...(nu sa ma c**, ci sa vomit),.,. bleahh!

| BubblesDoubleS a răspuns:

Cred ca n-o sa mai pot dormi 3 nopti...@-&

| Creatsaaaaaaa a răspuns:

Dupa ce l-a mancat trebuia sa o pupi pe botic, poate chiar sa-i dai o limbalaughing.

| DiiDii_3743 a răspuns:

laughing) Omfg! Da, man, cel mai bine! Si nu, nu ma dezgusti! laughing