| Adycu a întrebat:

ziceti-mi si mie glume scurte si amuzante.

Răspuns Câştigător
| Kisie a răspuns:

Mama si fiica calatoreau cu un taxi. Fiica vede pe strada niste femei imbracate provocator stand pe marginea strazii uitandu-se la fiecare masina care trecea. -Mami, ce fac doamnele acelea? -Isi asteapta sotii sa se intoarca de la munca. -Hai cucoana, ca sunt prostituate, boarfe ordinare. Intervine taximetristul. Dupa cateva momente de liniste apasatoare, fetita intreaba. -Mami prostituatele fac copii? -Desigur draga mea de unde crezi ca au aparut taximetristii? 2. Un barbat vine de la bauta cu prietenii, intra in casa si striga:-Femeie cine e seful in casa?! Nevasta il altoieste cu un dos de palma peste fata. Brbatul dezorientat, raspunde: -Ce nu am voie nici sa intreb?! 3. Sotia isi intreaba sotul : -Dragule, ce iti place cel mai mult la mine: trupul meu perfect sau fata mea foarte frumoasa? Sotul raspunde : -Simtul umorului! 4. Lelea Ana se intalneste pe strada cu lelea Floare. Lelea Ana era cu vaca de funie. -Unde mergi, lele Ana? -Ia merg la taure. -Daaa! Si cu vaca ce faci? 5.-Tata, care este diferenta dintre prosperitate si criza? intreaba Bula. -E simplu, Bula. Prosperitatea inseamna :Mercedes, sampanie, vila la Snagov, amanta. Criza inseamna: metrou, sifon, garsoniera in Ferentari, maica-ta. 6. -Ce-i cu tine? Arati jalnic! N-ai avut concediu anul acesta? -Ba da! -Si unde l-ai petrecut? - Doua zile intr-o prapastie, cu masina, iar restul in spital. Sper ca te-am ajutat.

11 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Sal! Nu.

Răspuns utilizator avertizat
| AikkoxD a răspuns (pentru Grigore1239):

De ce nu pleci tu?

Răspuns utilizator avertizat
| AntiFuego a răspuns (pentru Grigore1239):

Macar ea are poza mai normala. straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici numa-i aia noi iti vor spune bancuri.

| Thunderstruck a răspuns (pentru anonim_4396):

Numai*.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Thunderstruck):

TPU a corectat asa nu eu.

| umbrax a răspuns:

Stire de ultima ora
exista google

| Andreeeeeaxd a răspuns:

De ce a trecut gaina strada? :o

| Tuitii a răspuns:

Caută pe Google.

Întrebări similare
Întrebări recente