| Stoica_Paulica_1995 a întrebat:

As putea sa primesc niste glume amuzante si scurte

Răspuns Câştigător
| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Sotia către soț:
-Dragul meu, hai sa cumparam o masina, eu voi invata sa conduc, vom vedea lumea...
-Care, asta sau cealalta?

Iubitul către iubita prin sms :
- Aș face orice pentru tine. Aș trece prin foc, aș străbate cele 7 mări.
- Oh, ce drăguț. Vii la mine?
- Nu, că plouă

Mai multe aici:
http://divertisment.okay.ro/categorie~bancuri-scurte.html

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Uite aici ai si pe categorii si sunt multe!

http://www.bancuri.net/

| Sociopat a răspuns:

1 - Care e diferenta dintre mos craciun si evrei? Mos craciun coboara pe semineu.
2 - Ce a primit baietelul fara maini de craciun?*zici o pereche de manusi*
Inca n-a reusit sa deschida cadoul.
3 - De ce au evreii nasul mare? Pentru ca aerul e gratis.
4 - Cati evrei incap intr-o masina? Opt.3 pe locurile din spate, 2 in fata si 3 in scrumiera.

| CaSiHai a răspuns (pentru Sociopat):

Serios astea sunt amuzante tu ai ceva cu evrei? Sau ai luat glumele dupa net

| CaSiHai a răspuns:

Nu ca ploua

| ROG a răspuns:

Nu nu poti primi!