| anonim_4396 a întrebat:

Sall b0$$. E înregula dacă aleg poloul după mărimea gulerului,și îl mai și ridic? multă lume zice ca arată oribil gulerul ridicat, și ca e de prost gust și bla bla bla, însă nimeni nu înțelege din ce motive îl port așa. 1:masculi trebuie să aibă ceva proeminent care să îl scoată în evidență,sa le arate swagu,masculinitatea,barbatia! ceva care sa spuna,,eu sunt mascoolul,eu sunt sexul puternic,,dacă e colorat cu atât mai bine. exemple paunii cu cozile lor, cerbii cu coarnele lor, leu cu coama. 2:mă apăra de arsuri solare și de cancer de piele la gât. 3:îmi da aer da boss și îmi crește swagu 4:e aerodinamik. Ce părere aveți man-ilor?

Răspuns Câştigător
| vaporwave a răspuns:

Daca e roz, ridici gulerul astfel incat sa formeze un unghi de aprox. 160 de grade, in spate (la ceafa), chiar si 180
si da, ai dreptate, e asa greu sa fii un mascul alfa zilele astea...
http://i.imgur.com/pxiWz8E.png

oricum, cand vad atatia masculi doritori sa fie barbati in adevaratul sens al cuvantului... http://i.imgur.com/hfT6FGE.jpg

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Roz si neaparat mulat pe burta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu gulerul te face bărbat.