| rolfenstein a întrebat:

Sall cand apare episodul 346 din robotzi?

16 răspunsuri:
| Gumã a răspuns:

Never.

| SaintJimmy a răspuns:

Când Iisus va reveni pe Pământ și va spune:

"Să sugeți o ceapă, dați-mi niște țuică"

| AnneMarri a răspuns:

După ce apare episodul 345.

| Broadband a răspuns:

346? esti in urma, a trecut,
sunt la episodu 1006, foca isi ia bugatti veyron
si moca vrea sa il fure.
ce vorbesti ma... dati dracu

| Yep a răspuns:

Cand o sa ai tu 70 de ani.

| CastorR a răspuns:

Mai astepata... dar daca nu vrei sa astepti,fa pe Doctor Who si du-te in viitor! A da, daca te duci sa-mi zici si mie daca pe atunci va mai trai mulfa si cine imi va fi sotie, ok?

| Cσσкiє a răspuns:

Peste 327 de zile de joi. Calculează şi tu.

| KittyLoveBastet a răspuns:

Să o luăm pe logică: Un an are 53 de săptămâni. Apare un episod pe săptămână. Deci într-un an apar 53 de episoade. Într-o lună apar aproximativ 4 ep. Să zicem că a apărut ep. 20. 20 : 4 = 5 luni.
346 : 53 = 6 ani și 6 luni. Scădem cele 5 luni care au trecut si ne dă 6 ani și o lună. Deci va apărea pe 10 Iulie 2017.

Să mor eu dacă am înțeles ceva din ce am făcut...

| Angelic13 a răspuns:

Cand ''scropion'' o sa se scrie cu ''y''

| rolfenstein explică:

@yep atunci sper sa prind si eu 70 ani ca sa vad episodul 346.

| măslină a răspuns:

Aa păi din câte am priceput, apare in anul 2346. păcat că până atunci ne ia satan *suspină*

| LoLLah a răspuns:

Dupa episodu' 345 si inainte de episodu' 347.happy

| cristiano9 a răspuns:

A aparut cand ai postat u msj...>:d

| alexa03 a răspuns:

346? nu a aparut nici 20 si tu intrebi de 346?!

| Chipixz a răspuns:

Cand va veni apocalipsa ( adica never ) si o sa cada meteoriti din cer ( amin ) numite "Bilos" nu ai invatat la ora de istorie? laughing