| cristinna23 a întrebat:

Mai apare astazi episodul 20 -robotzi?

Răspuns Câştigător
| ivy a răspuns:

Nusad Au avut treaba cu proiectul TiFF si nu au avut timp sa mai faca un nou episod big grin. Asteapta pana Joia viitoare! Funda :X

4 răspunsuri:
| username_5501 a răspuns:

Au anuntat ca maine va aparea episodul din cauza intarzierilor cu TIFF.

| NighTMaRe_2943 a răspuns:

Joia viitoare, fiindca au fost acupati cu Tiff.[ Festivalul International de film din transilvania ]. Asaca asteapta pana joia viitoare...

| Dakota a răspuns:

Da. oricum trebuie sa apara. dar nu se stie cum. au mai fost intarzieri la un alt episod deci... incurand va apare.
maine sigur va fi

| TheAnswerMan a răspuns:

In fiecare joi apare cate un episod din RObotzii.
FUNDA plz