| blackangel96 a întrebat:

Pentru cine urmareste robotzi mai apare episodul 13?
funda :*

Răspuns Câştigător
| Bee123 a răspuns:

Episodul 13 din primul sezon al seriei "Robotzi" va aparea pe 21 aprilie dupa ora 23.00 pe site-ul creativemonkeyz.com.
sper ca ti-am fost de folos(sunt super robotzeii) funda?puppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyes

6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Sicur ca apare!
Trebuie doar sa ai putina rabdare.

| TSO7 a răspuns:

In fiecare joi seara, aprox. ora 22 apare un nou episod.

| Anche a răspuns:

Apare! dar seara sau poate chiar mai tarziu! unltimul episod aparut a fost postat pe la ora 20.00(bomba), dar pufoshenia a fost postat pe la 23.00-24.00! stai linistita! si eu sunt fan! va aparea azi! pupici! fundita sau/si vot?:*

| diidii a răspuns:

Banuiesc ca da.
La ce succes au `love struck
funda?batting eyelashes

| bestofninja a răspuns:

Da apare! Ori azi pe la 11:30-00:30 ori maine!

| TheSpecialOne a răspuns:

In fiecare joi pe la 7 apare in fiecare saptamanahappy