| ady123 a întrebat:

Cine credeti ca o sa castige romanii au talent?

19 răspunsuri:
| ăăăăăăăăââââLoâding a răspuns:

talk to the hand Nu stiu sigur cum se numeste, dar eu il sustin pe cel care in editia trecuta a aparut cu 'Nea Alecu' laughing

| ady123 explică (pentru ăăăăăăăăââââLoâding):

Eduard cumva..parca il chema, si eu sper sa castigehappy

| ăăăăăăăăââââLoâding a răspuns (pentru ady123):

talk to the hand Fie cum o fi! ^___^
Pacat ca numai este bunicuta sexy laughing

| ady123 explică (pentru ăăăăăăăăââââLoâding):

Dar e greu sa faci 3 voci nu inteleg de ce nu s-a dus in finalasad (a facut vocea la bunciutza, a ieilaughing si a ciudatului ala)

| ăăăăăăăăââââLoâding a răspuns (pentru ady123):

Ai dreptate!

| єχcєєℓ a răspuns:

Eduard Andrei, ventrilocul.Mi s-a părut interesant numărul sau Vlad Grigorescu.Ei 2 ar avea mari șanse.Sau dresorul acela cu cățeii dar nu știu dacă a ajuns în finală.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Pro tv ca a scos banii din sms-uri

| Ashadow a răspuns:

Sper sa castige ala cu cateii, dar pentru ca T/A : nenea ala care facea giumbuslucuri si se lasa calarit de catelele alea.

| ady123 explică (pentru Ashadow):

Parca dadusem la conversatii..ciudatlaughing

| Speed99 a răspuns:

Nea Ionica rolling on the floor

| Fridăm a răspuns:

Romeo sau nea Alecu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O mizerie, la fel ca în primele 2 sezoane.

| Jakoban a răspuns:

Chiedy va castiga.
Pentruca Chiedy e AWESOME!

| ady123 explică (pentru VeveritaBestiala):

Huuuuaaa nu aveti sanse huaaaaa

| VeveritaBestiala a răspuns (pentru ady123):

Avem talent, mai tu cel care critica 2 veverite talentate ...noi am castigat 5 Veverovizionuri la rand!tongue

| Firetears a răspuns:

Fuego.

| FionaFlower12 a răspuns:

Buna!
Mie mi-a placut foarte mult ventrilocul Eduard Andrei. Si mia mai placut dresorul de caini. Dupa mine acestia ar merita sa castige. happy