| danahh a întrebat:

cine credeti ca o sa castige la Romanii au talent?

12 răspunsuri:
| adriana543768654567895334 a răspuns:

Cosmin agache. doamneee deci il adorr.

| ZuzZzulina a răspuns:

Narcis sau POATE truba ballance, Dai si funda daca e adevarat ce zic happy

| ZuzZzulina a răspuns:

Toti sunt talentati, dar mi s-a parut aparte Narcis Iustin. Mai sunt buni si truba balance sau Cosmin Agache sau Tutu Adrian sau Rebeca Neascu, dar talentul cel mai aparte este al lui Narcis! Este f.greu sa canti opereta, iar el, fiind si baiat si daca ati observat ca, canta mai subtire ca Rebeca Neascu!

| ZuzZzulina a răspuns:

Gata, TuTu AdRiAn a castigat! ( Nu vad ce mare talent are ala! Cred ca l-au votat pentru ca li s-a facut mila de el pentru ca a cantat numai melodii in care zice ceva despre parintii, iar el nu are... )

| Aოтuu a răspuns:

Iustin Narcis Ianău

| brokenkid a răspuns:

Tipul cu voce de soprana NARCIS IUSTIN, toti sunt talentati, dar el este un caz aparte

| verypanda a răspuns:

Eu cred ca Tutu Adrian va castiga.

| pinkcandy7 a răspuns:

Eu vreau sa castige tutu adrian:X

| Cristian_6815 a răspuns:

Sincer sa fiu emisiunea aia mi se pare o porcarie in primul rand pentru ca de fiecare data cand un strain face ceva romanului nostru ii sta ii fire sa copieze, in rest mi se pare o emisiune pentru cei care nu au ocupatie ca si dansez pentru tine si alte emisiuni de genu trase la indigo

| Any_2336 a răspuns:

Mie mi-a placut Rebeca Neacsu e o scumpete happy

| Marinutza_7496 a răspuns:

Tutu Adrian sau Valentin Lucatongue

| miruna29 a răspuns:

nu stiu sunt curioasa