| anonim_4396 a întrebat:

imi spuneti cel mai tare banc care il stiti? Dau funda la cel mai amuzant.

Răspuns Câştigător
| fadnox a răspuns:

Ghidul: daca femeile tac din gura veti putea auzi si sunetele produse de cascada...

8 răspunsuri:
| m1dn1gh7 a răspuns:

- Ce face Maria în seara nunţii ca să nu murdărească cearceaful? Se spală pe picioare.
- Într-o zi vine Bulă acasă la el cu Maria, viitoarea nevastă, să o prezinte părinţilor săi. Se aşează ei la masă, iar Lăbuş, câinele credincios al tatălui lui Bulă, se aşează la masă lânga Maria. Peste ceva timp pe Maria o scapă un parţ... ruşinată mai să se bage sub masă, da' de unde. Tatăl lui Bulă zice:
-Lăbuş, pleacă de-aici!
O mai scapă una pe Maria...
-Lăbuş pleacă mă de-aici!
Văzând că tatăl lui Bulă crede că Labuş este de vină Maria mai trage una, da' mare de data asta. La care supărat tatal lui Bulă:
-Lăbuş, pleacă mă dracu' de-aici că se cacă asta pe tine!
-culmea cititului: Chiar dacă acest text e fără sens, e prea târziu să te opreşti...
Sănătate!

| DoriKat a răspuns:

O pisică a fost călcată de o mașină.

După câteva secunde, pisica s-a dezlipit de pe asfalt, s-a scuturat de praf, a respirat adânc și a zis:
"Eeeeeeeeeee... Altă viață!".

| godge a răspuns:

O femeie se uita in oglinda si spune:
-Sunt urata, grasa si batrana. Dragul meu fa-mi un compliment
-Vederea ta e perfecta

| Rubyrubyy a răspuns:

Un cetatean mai nou venit din Germania il intreaba pe un roman:
-Nu va suparati caut strada eroilo.
-Nu ma supar cautati-o.

| Troll2332 a răspuns:

Dinamo in Champions Leauge

| Marco55 a răspuns:

O femeie s-a dus la restaurant cu un barbat.El manca foarte mult, iar ea ca o pasarica, dar ea manca foarte mult sub masa. Odata vroia sa se duca la baie, dar acolo nu era baie.Vazand cat de putin mananca, a crezut ca nevoia la baie era putina.S-a oferit sa faca in palmele sale, nestiind ca ea manca pe ascuns, si surpriza, i-a umplut palmele.

| pufic33 a răspuns:

Un tip firav statea intr-un bar cu o bere in fata. Apare un smecher, ii da doua capace, ii ia berea si o da pe gat. Asta firav incepe sa planga, sa se tavaleasca pe jos. -Ce ai mah? Plangi pentru o bere, asa barbat esti tu? -Fii atent. dimineata m-a parasit nevasta, mi-a golit contul din banca si mi-a luat tot din casa. Dupa-amiaza imi pierd slujba, incerc sa ma arunc in fata trenului dar o ia pe alta linie, incerc sa ma spanrur si se rupe funiav incerc sa ma impusc si se blocheaza pistolul. Cu ultimii bani imi cumpar o bere, torn otrava in ea si vii tu si o bei...)))))))))