| mutuu23 a întrebat:

Spuneti cel mai tare banc pe care il stiti?

3 răspunsuri:
| me a răspuns:

Un tanar isi prezinta logodnica la parinti. La masa, tipei ii vine sa faca part. Dupa cateva secunde se simte un miros... Socrul mare spune:
- Labus!
Fericita fata ca viitorul socru a dat vina pe cainele de sub scaunul ei, ii vine inima la loc. Peste cateva minute mai trage una si tatal baiatului spune mai nervos:
- Labuuus, ai grija...
Absolvita de griji, fata mai trage una, la care vine replica:
- Labus! Pleaca de acolo ca se caca pe tine!
sper ca te-am amuzat
sarbatori fericite

| yoo23 a răspuns:

Castoritza lipseste 2 zile de acasa.cand se intoarce, castorul o intreaba:
-Unde ai fost fa atata timp?
-Pai am fost 3 zile la dihor.
-Cum fa 3 zile ca ai stat doar 2.
-Da, dar mi-a placut si mai merg si maine!

| MaDaLyNaInNa a răspuns:

Prietenia intre femei:

O femeie nu a ajuns acasa intr-o noapte. In urmatoarea dimineata i-a spus sotului ca a dormit la o prietena. Ca sa verifice, el a sunat la cele mai bune zece prietene ale nevestei. Nici una nu stia nimic despre cele intamplate.

Prietenia intre barbati:

Un barbat nu a ajuns acasa intr-o noapte. In urmatoarea dimineata i-a spus sotiei ca a dormit la un prieten. Ca sa verifice, ea a sunat la cei mai buni 10 prieteni ai sotului. Opt dintre ei au confirmat ca a dormit la ei, doi au explicat ca el inca este acolo.