| D33d33wttzzaaaaaaa a întrebat:

Sall! Ziceti intamplari amuzante, penibile din viata voastra. happy
cat mai multe.batting eyelashes

8 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Paiwhistling cand eram pe la varsta de 15-16anitongue cu aproximatie, ne strangeam cu toti copii de la blochappy si faceam ghetuse, dupa care le acopeream cu zapada, iar trecatorii alunecau usor, in voia sortii, nestiind si cauzalaughing,,, la care noi, bineinteles eram cu toti intr-o veselie "cumplita"laughing; pana dadusem de un "nebun"rolling on the floor, care si-a dat seama laughing si ne-a fugarit laughingintr-o urgierolling on the floorpe toti; iar laughingfaza penibila a fost whistling cand a reusitbig grin sa prinda pe unul dintre noirolling on the floor- atata chelfăneală si-a luat acea pers.rolling on the floor- cat si pentru noi toti,,, cu alte cuvinte, nu pot uitatongue acea noapte frumoasa whistling de iarna, in care se apropiau si Sf.Sarbatori de Iarna!tongue

| Marii a răspuns:

Mai se pune de multe ori intrebarea asta?
Momente penibile n-am prea avut, dar daca ma apuc sa le povestesc pe cele amuzante ma prinde 2012. laughing

| NoNameJunior a răspuns:

Eu impreuna cu niste colege la scoala, jucam un joc.Si la sfarsit trebuia sa stai nemiscat.Eu ma gandeam la ceva, si nu mi-am dat seama ca m-am dezechilibrat si am cazut.Toata clasa a ras de mine. Intr-o zi cand ma plimbam cu rolele, era si catelul meu cu mine(eram pe strada asa ca a venit si el)iar o batrana a vrut sa dea cu sapa in catelul meu deoarece ii rupsese ei florile din fata portii.In fine, si batrana nu l-a nimerit si a dat in alta parte. Apoi a cazut zi era sa se dea cu capul de bordura.Mama,cum se vaita.

| oanamaria a răspuns:

Cand am impartasit-o pe soramea duminica nu se aprindea lumanarea, a ramas singura in timp ce eu fugeam in toata biserica dupa lumina si la sfarsit toate babele se uitau la mine ca la masini straine...trebuia sa ma prefac ca se uita la mine de parca as fi murdara pe fata si sa ma sterg... dar in fine.am inceput sa tremur toata dar pana la urma am impartasit-o ca era ziua ei.

| wormy a răspuns:

Pf pai ce mi s-a intamplat mie e cam.jenantblushing
In ziua de Craciun am fost la colindat cu grupul de chitaristi si cu dl profesor.Si exact in ziua aia s-a intamplat sa.(nu dau detalii, chestii de fetebig grin). Si totul era bine si frumos, am intrat sa colindam nu stiu ce secretar blabla(mentionez ca avea casa plina de musafiri), care dupa aceea ne-a invitat si la un suc. M'am asezat si cand sa ma ridic sa plec am vazut canapeaua(alba, bine ca era de piele)care se facuse rosiatica...Imi venea sa intru in pamant de rusine, tremuram, toti se uitau la mine.Cred ca a fost unul dintre cele mai penibile momente din viata mea(cel mai recent; sunt sigura ca am mai avut parte si de altele dar nu-mi mai amintesc)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum 2 ani, vara, ma duceam sa cumpar ziarul. Aveam un tricou, pantaloni 3 sferturi si o pereche de papuci(porcarii fabricate in china, primite cadou de la cineva, dar erau dragutihee hee ). Si la intoarcere(locuiesc la oras si era super penibil lucrul astalaughing )in apropierea unei farmacii, care, spre norocul meu era destul de aproape de blocul unde locuiesc eu, mi s-a rupt un papuclaughing, da nu mi-am dat seama si deodata simt mai rece la picior si asfaltul...Ma uit eu in jos si vad ca am piciorul gollaughingrolling on the floor. ma uit in urma si vad papucul.Ma duc eu repede la el, da nu-l mai puteam purta...Neavand ce face, l-am luat in mana(doar ca sa vada lumea ca s-a rupt si sa nu ma fac chiar de tot rasul)si am pornit spre casa asa, cu un picior incaltat si cu unul gollaughingrolling on the floor. Acuma rad cand ma gandesc da atunci imi era asa de jenalaughingwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow wormy asta da moment jenant laughing adica... naspa tare situatia rolling on the floor. Si daca asta a fost unul dintre cele mai penibile, as vrea sa-l vad pe cel mai penibil laughing. Ce-mi amintesc eu- pai cand aveam vreo 5-6 ani cred, daca nu mai mare chiar, am luat toata familia masa la restaurant( lucru pe care nu-l mai facusem), am mancat si dupa aceea aerul a simtit nevoia sa iasa din stomac laughing A iesit pe gura din fericire, problema a fost ca nu a fost silentioasa deloc laughing Tot restaurantul se uita la noi laughing eu eram mic, dar cred ca mama si tata...

| Magdalen a răspuns:

Intr-o zi nu aveam ce face si stateam ca... pe net sa pun intrebari stupide...