| DidiChanx3 a întrebat:

K n-am ce face si va dau funda daca imi spuneti niste intamplari penibile si amuzante din viata voastra cea imi tare primeste funda! laughing

Răspuns Câştigător
| KaTaLyN a răspuns:

Cu vreo 7 ani in urma eram clasa a 8a, avusese`m sedinta cu parintii cu cateva zile in urma, ori nu`i spusese`m mamei, ori nu a putut sa ajunga.Bineinteles k notele mele erau varzaaa si absente.Intr-o seara ma intoarceam de la tara cu mama, cu bagaje dupa noi, ne suim in autobuz 220 la usa din fata,acum mama se aseaza pe scaun fix langa diriga mea :O Diriga se uita asa haotic imprejur, nu stiu ce era asa panicata si nu m`a observat nici pe mine, nici pe mama mea.Iti dai seama k ramasese`m socat cand am vazut,apoi mama se mai aseaza si langa ea p scaun I don't want to see si ii spun mamei : hai sa mergem in spate ca aici e aglomerat rolling on the floor))) si se ridica dupa scaun, cu bagaje cu tot si mergem in spatele masinii laughing)) si acum mai spun povestea asta si toti rad cu hohote, cred ca n`o s`o uit toata viata mea big grin...

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Pai am chiulit 4 fete de la scoala, ne-am dus la o colega, am taiat o gaina am facut gratar am baut si cate un paharel de must si apoi am venit la ultimile 2 ore ca aveam cu diriginta...ce a iesit va zic in alt episodlaughinglaughinglaughing mentionez ca eram in clasa a X-a eram mari dom'le, cu toate ca eram mari, aceasta mi se pare cea mai frumoasa amintire de care imi aduc aminte cu drag, si rad si copiii mei ce trasnaie a putut sa faca mamicuta lor draga:devil Asta mi se para cea mai hazlie intamplare. a ta care ar fi?smugsmug

| Emazio a răspuns:

Am intrebat aceeasi fata de vreo 4 ori daca vrea sa fie cu mine

| crissx_7752 a răspuns:

Un baiat.mai mare dek"t mine k 5 ani, m-a intrebat de sapte ori in aceiasi zi, daca ma combin k el, raspunsul meu era tot nu, dar el inca mai incearca:-))