| anonim_4396 a întrebat:

AM si eu un Samsung S3370 Corby 3G am instlat Angry birds Rio si imi spune eroare java nu exista memorie disponibila ce trebuie sa fac sa pot juca jocul?(are mai mult de 2 mb instalu la joc)

6 răspunsuri:
| SuperNovaaaaa a răspuns:

Deci iei niste pasari de pe cer(le prinzi cu o pusca)si apoi bagi cablul de date in matele pasarilor si o sa se transfere Angry birds.Asa-i ca-mi dai funda? pai cum `reaq` sa nu`mi dai.

| myhayntzo a răspuns (pentru SuperNovaaaaa):

Esti buna rau uh ma oricum sictir si tie si lu portocala ala

| SuperNovaaaaa a răspuns (pentru myhayntzo):

Nu stiam ca esti tigan dar acum am observat.

| alabalaportocalala a răspuns:

Pai deoarece am observat ca intrebarea e pusa la "t/a"am sa-ti raspund: "aruncalllll!"

| myhayntzo a răspuns (pentru alabalaportocalala):

Trebuia sa rad?

| alabalaportocalala a răspuns (pentru myhayntzo):

Da trebuia trebuia sa te tavalesti pe jos de ras sa faci pe tine de bucurie apoi sa-ti iei ochelari si sa inveti ce inseamna "informati utilitare"sau "tehnologie"tonguetongue