| DjDariuS a întrebat:

FUNDA! Salut am un Samsung s5230 si am instalat jocul Angry Birds ( 900k ) si cand dau sa ma joc imi arata urmatorul mesaj : Eroare Java.Nu exista memorie disponibila. Dar eu am un card de 1 g si memoria telefonului de 80 mega. Ce sa fac sa-mi mearga jocul?

Răspuns Câştigător
| OriGinal_4501 a răspuns:

Pai si mie mi se intampla la fel nai ce sa faci am acelasi telefon si eu am card de 8 GB si nu imi merge nu stiam de ce dar trebuie sa ei de pe mai multe situri versiuni mai vechi sau mai noi na sau intra pe www.ss5230.com si ia-ti niste jocuri, aplicati muzica sau altele pe telefon pls funda!

8 răspunsuri:
| DjDariuS explică:

Nu stiu de ce nu vad raspunsurile voastre. Langa intrebare vad ca am 2 raspunsuri dar cand dau sa le citesc nu-mi apare nici un raspuns. scuze

| DjDariuS explică:

Gata acum vad raspunsurile si mersi galax e bun site-ul si merg jocurile de pe el. mersi

| CristiPalidu a răspuns:

E o solutie
tasteaza codul asta:
*#6984125*#
Porma du-te pe 4. Internals
Master Code este:
*#9072641#
Alege 6.Storage Setting
Porma 3. Update Java DB
ATENTIE! Jocurile respectiv trebuie instalate mai intai.

| Kamakura a răspuns (pentru CristiPalidu):

Ai MARE DREPTATE dar master code are o *la sfarsit

| VladutGeo a răspuns (pentru CristiPalidu):

Iti multumesc mult de tot!

| ViRuSs99 a răspuns:

Nu cred ca poti face nimic unele jocuri nu merg la toate telefoanele sau nu merg deloc. Nu e vorba de memorie tie nu iti merge jocul ori nu merge jocul de loc. Funda?

| Amy_1906 a răspuns:

Si eu asa am patit.

| Floarea_Nistor_Alexandru_1997 a răspuns:

La fel si mie
eu mi-am luat fifa 13 si merge da angry birds (1880 K) nu merge. happy