| xDicsii a întrebat:

Salut.am un verisor care este in clasa cu mine.Sta in banca din fata mea.Imi place sa-l tachinez.si el sa ma tachineze pe mine.Deci, vreau sa-i fac o farsa ceva. Cele mai bune idei de farse au Funda

Răspuns Câştigător
| BassBooster a răspuns:

Hehe si eu am facut la viata mea o gramada!
1. Duci banda adeziva si ii lipesti penarul de banca
2.Ii dai suruburile jos la scaun si il pui asa numai cat sa stea putin
3.Ascunde caietul la materia care va fi ascultat(e bestiala fazarolling on the floor)
4.vechea poanta. colegul se uita in fata. il strigi si ii pui pixul in dreptul obrazului. si cand se intoarce spre tine se loveste de pix.
5.Deschide telefonul sau scoate-l de pe silentios si suna-l in ora de mate fara sa stie(adica cu numar ascuns)

2 răspunsuri:
| victor_2113 a răspuns:

Daca chiar vrei sa il enervezi poti sa il imiti toata ziua cu o voce de fetita!
Sau daca vrei doar sa il pacalesti ai putea sa ii faci farsa cu pachetu de guma care te electrocuteaza(sti la ce ma refer) saupoti sai pui ceva scarbos in mancare sau in apa sau ai putea si ii spui glume de genu:esti asa de gras ca nu incapi in obiectiv!big grin
Cel putin astea sunt genul de farse, glume car imi plac mie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune`i un prezervativ in penar (desfacut)