| mesabbsta a întrebat:

Hey, TPU :* Aş avea nevoie destul de urgent de nişte idei de farse pentru 1 aprilie. Vreau să fie farse credibile şi reuşite, pe orice temă vreţi. Aş vrea să fac o farsă părinţilor, prietenei cele mai bune şi iubitului meu. Voi ce farse faceţi de 1 aprilie? >: Fundă pentru cel mai elaborat şi folositor răspuns. :*

2 răspunsuri:
| Cetateanulturmentat a răspuns:

Pt. iubit:spune-i ca esti gravida
Pt parinti:sare in loc de zahar
pune ceasul din camera lor sa sune la 3 dimineata
Pt. prietenatongueune un caston(sau cana doar sa fie din plastic)plin cu apa deasupra usii si apoi invit-o in camera.Se va uda destul de tare

| Costel_Io_1989 a răspuns:

Cat de cat Te provoc sa pui la avatar poza X, sau Te provoc sa pui la status urmatoarea fraza, sau mai puneam deatea amuzante de neradeam in contnuu cica la 1 acum vreo 2 zile: Te prvoc sa ne zici ca marime porti la sutien, sau te provoc sa ne spui ce mai pasionala noapte dn viata ta amanunti )
si tot felul, sa ne punem ceva la avatar sau la status, aaa si mai puneam noi chestii gen: alcatuieste o propozitie care sa contin cuvintele, de ex: kiss kiss, american pie, zapada, pastile si altele, ma si alcatuiau aia iste comuneri de muream de ras
Sau sa-i pui sa trimita mes la toti gen: lumee sunt in calduri, platesc cu un milionn de euro pe ala care ma va satisface primul, haideti veniti cat sunt inca fierbinte

asa sper ca te-ai prins acum la adevaruri e mai usor gen:
e adevarat c iti place de X-ul?
sau E adevarat ca, si pui si tu o intrebare care sa nu o inteleaga nimeni dar in celasi timp sa si se amuze...a sa ma gandesc.hmm aa uite?: e adevarat ca cea mai mare populatie ascutla manele pentru ca daca asculta hip hopi aleia de injura Romania basescu le va mari taxele si nu vo mai primi fonduri? eu am dat doar un exemplu

Ei bine sper sa-ti fie de folos