| Bl0w a întrebat:

Salut.As vrea sa imi spuneti si mie niste "apelative" haioase.Am vazut aici la cineva "harciog posedat" laughing.Mai vreaulaughing

12 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Hârciog posedat ți se pare amuzant? Cred că ai probleme... Dar căcat flambat cum ți se pare?

| AlinaaAli a răspuns:

Jet oceanic!

| Foxie2 a răspuns:

Sconcs agramat-puti a prostie

| hominid dreak a răspuns:

Daca mai vrei, ti-o dau.

| Bl0w explică (pentru hominid dreak):

Esti un "raton cu pedale" laughing

| hominid dreak a răspuns (pentru Bl0w):

Te invit sa dai la pedale.

| Mephisto666 a răspuns:

Raton cu pedale
jet(x).ro

Răspuns utilizator avertizat
| Robertyz a răspuns:

Melc zburator
Hamster constipat
Dihor nemilos
Duh deDuhnesti

| AnthonyWhite a răspuns:

Malachist

| jupiter530 a răspuns:

Striga o persoana pe nume si proasta de exemplu florentina proasta si daca intreaba cine a strigato spune-i k tu sub sub apelativul proasta...dai ar ai grija sa spui proasta/prost mai incet ca sa te auda doar cei de langa tinewinking merge intotdeuna si cazi pe spate de raslaughing

| pufulete_3999 a răspuns:

Camila inspirata, Portofleshcanie, Pufitzanie, Gagalici, cal corupt... etc