| MartinelCelMartinos a întrebat:

Salut, azi am fost in parc (la zoo) și un leu se uita la mine insistent, înseamnă că mă iubește?

5 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Insemna ca arati bine

| Mayhem666 a răspuns:

Daca se uita la tine inseamna ca doar se uita la tine.

| KamaSutra a răspuns:

Înseamnă ca se gândea cu ce parte a corpului sa înceapă la masă

| munteanuionvictor a răspuns:

Se uita din cauza că nu altceva mai bun de făcut.

| Mrfear a răspuns:

Depinde cum se uita.
Daca se uita insistent dar avea gura deschisa si isi arata coltii voia sa te pape dar daca facea boticu de rata ochii inchisi putin si coada o arata in sus si se mai intorcea cu spatele oleaca te iubea dar, dupa datele care mi le ai dat si nume, esti GAYY.