| Andre00 a întrebat:

Se tot uita insistent la mine cand trec pe langa el.:X....Inseamna ceva, sau ma amagesc singura?

5 răspunsuri:
| BDorin a răspuns:

Probabil si tu te uiti ciudat la el si el iti intoarce privirea, sau este posibil sa te placa dar nu foarte mult... fa-i si tu un pas

| neutrino a răspuns:

A doua varianta este mai plauzibila, dar nu o poti ignora in totalitate pe prima.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamnă ceva, cum să nu insemne, inseamnă laughing:X mor aici ce râd

| jamal000 a răspuns:

Daca se uita insistent inseamna ceva happy

| HitlerFTW a răspuns:

Deci să fim sinceri happy
Nu mai sta ca tuta du-te în pla mea la el și întreabă-l dacă te place au ba -.-".