| Kyılε a întrebat:

Ce mai face lumea de pe T/A? Am zis să vă salut, având în vedere că intru extrem de rar pe TPU. Măcar când intru și eu din an în Paști să salut, nu?

22 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Paste fericit

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Cine paște?

| Kyılε explică (pentru RAY):

Cu întârziere, dar mersi, oricum...

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Măcar când intru și eu în Paști

| RAY a răspuns (pentru Kyılε):

Npc,fi buna si ciocneste un ou cu mine

| Kyılε explică (pentru RAY):

Poate aș fi fost,, bună" în cazul în care eram de sex opus. Acum, pot fi doar,, bun". Revenind la propunerea ta, mi-ar face plăcere să ciocnesc un ou, dacă e și bun...

| RAY a răspuns (pentru Kyılε):

Man scuze credeam ca esti fata

| Kyılε explică (pentru RAY):

Ai zis totul...

| syd2 a răspuns:

S-a scufundat in adancurile pierzaniei, nu are de gand sa mai traiasca mult. Degeaba intri.

| Kyılε explică (pentru syd2):

Trist. Din acest motiv nici n-am mai intrat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe tine te stiu. Esti acela care era prieten cu KamaSutra, dar v-ati despartit din motive logice.

(De fapt am intrat acum pe profil la tine ca sa vad cine esti si am gasit chestia asta).

| Kyılε explică (pentru anonim_4396):

Mi se pare aiurea să fiu recunoscut doar pentru acest detaliu din istoria contului. Și că tot ai adus vorba, eu și RockMetal (KamaSutra) am fost doar amici, neavând de ce să ne despărțim.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kyılε):

Prima data am vrut sa ma leg de intrebarea aia cu cate capuri au baietii, dar mi-am dat seama ca ar suna si mai aiurea.

| Kyılε explică (pentru anonim_4396):

Întrebarea aia a fost pusă la caterincă. Și decât să te legi de întrebări, mai bine te-ai lega de răspunsuri.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kyılε):

Mi-a fost lene sa intru si la raspunsuri, plus ca dupa parerea mea afli mai multe despre cineva uitandu-te la intrebarile postate decat din raspunsurile date.
Oricum, nu m-am legat cu adevarat nici de intrebarile tale.Era doar asa, ca o gluma.

| Kyılε explică (pentru anonim_4396):

Nu m-aș îndoi că ai face-o. Pari un băiat de treabă. Dar păcat că puțini sunt ca tine.

| AinştainIsBack a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu pe tine te stiu. Te recunosc dupa poza, nu iti mai stiu genul de raspunsuri, totusi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AinştainIsBack):

Neutru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am țâțe grase!

| Kyılε explică (pentru anonim_4396):

E bine de știut.

| Gloom a răspuns (pentru anonim_4396):

Obez homosexual

| anonim_4396 a răspuns (pentru Gloom):

Mercii :3