| DeeDee007 a întrebat:

Fetelor cum va imbracati de pasti(sh poze daca se poate)? eu n`am nici o idee pentru ca nu stiu la ce sa ma astept avand in vedere cum este vremea sad. cat mai multe idei...

4 răspunsuri:
| camelia1812 a răspuns:

Si eu am aceeasi problemacrying

eu mi-am luat deja ceva dar acum totul depinde de vreme:Xsper sa fie cald

pai ideal e sa ti cumperi ceva cara sa poti purta si la scola nu doar in ziua de Pasti...eu de ex mi-am luat o pereche de jeansi:X sunt fffffoarte comozi si asta e important, apoi mi-am luat o camasa in carouri putin mai lunga care se poate purta si la colanti si la jeansi.si o vesta neagra de'aia cum se poarta acum laughing si palton negru sau geaca din imitatie de piele...am obs ca si aia se poartathinking
iar in picioare daca o sa fie cald o sa mi iau balerini

si daca e frig ceva botine:X

| blondix_2927 a răspuns:

Eu sincer imi iau niste botine negre, colanti, o bluza sau un tricou mai lung, o geanta mica neagra, o freza, un parfum, un machiajwinking si totul e perfect...sincer la mine la ruga nu mai e ca si inainte, deci nu mai are rost sa imi iau nu stiu ce rochie, poate doar la discowinking succes love struck