| denisandrei20182 a întrebat:

Salut,cine ma face sa rad.Va primi funda

Răspuns Câştigător
| danbnz a răspuns:

Eu cred ca razi deja imaginandu-ti poporul de pe TPU cum isi bate capul sa te faca sa razi instant aici acum happy
Voi rade eu de unii hrapareti de funde care nu stiu ca funda de pe categoria trivia/amuzante nu conteaza in nici un clasament!

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pune o intrebare și-ți vor răspunde mulți pe lângă subiect (aș putea nominaliza dacă e cazul). Va fi motiv de râs!

| darrio2007 a răspuns:

Ha, ha, ha!

| denisandrei20182 explică (pentru SilentRain):

Este amuzant dar nu de stul

| RAY a răspuns:

Vezi de un catelus care sa te distreze

| gogu220 a răspuns:

Oi fi şi tu un împărat scăpătat care nu mai are bani de măscarici şi pui circarii să te amuse. Da ai dat deja funda, lasă ca îi amuz pe cei care citesc.