| JustLikeMe a întrebat:

As vrea si eu sa fac un comic despre bunatate si lacomie. Cine vrea sa fie bunatatea si cine lacomia?

9 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Eu vreau să fiu tipa care flutură o sticlă de Tuborg și cântă despre nemurirea sufletului

| anad a răspuns:

Poti sa faci cu personaje animale: vulpea-lacomia, iepurele-bunatatea (Vrei sa le dai numele unor useri? N-am idei, ca nu merita sa-mi fac dusmani!). In final poate ca lacomia s-o manance pe bunatate sau, cu happy end, invers!

| TwixulDrept a răspuns:

Eu vreau sa apar in comic, nu conteaza cine big grin cine vrei tu big grin

| andreeaemmma a răspuns:

Eu vreau bunatatea

| JustLikeMe explică:

Ca

| JustLikeMe explică:

Ca am inteles

| ClassyDog a răspuns:

Eu Lacomia.

| oanawww45 a răspuns:

Eu vreau sa fiu bunatatea.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa fiu ala pragmatic...happy