| Sooorin a întrebat:

ce ma sfatuiti sa cumpar : Rolls-Royce Ghost sau Rolls Royce Phantom? Care e mai bun?

14 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

O Dacia din 89'.

| Synapse a răspuns (pentru Musique):

Ai pus apostroful invers pisseh.

| Musique a răspuns (pentru Synapse):

Și?

| Synapse a răspuns (pentru Musique):

Damn...daca n-ai sta la 750 de km de mine, te-as viola.

| Musique a răspuns (pentru Synapse):

Slavă cerului că ești departe!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu mai bine cumperi Bugatti Veyron? Da' vezi sa fie si cu volanul pe dreapta, sa stii o treaba!

| Sooorin explică (pentru ardnaxur1961):

Eu vreau ceva elegant, spatios, cu tehnologie multa... de asta am ales Rolls Royce

| robijam a răspuns:

Dupa parerea mea un Bentley Mulsanne ti s-ar potrivi mai bine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-ati o Dacia clasica spatioasa cat sa incapi in ea(nu mai mult) prinde pana la 10kg/h deci de ce ai vrea o Rolls Royce Phantom sau Rolls-Royce Ghost laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Synapse a răspuns:

Damn...ia-ti frate Bentley daca vrei lux, sau o clasa S daca vrei lux si putere si tehnologie facefu**ing. Damn, Mercedes ftw

| wintersvibe a răspuns (pentru Synapse):

Rolls royce le bate pe toate, crede-ma

| anonymus07 a răspuns:

Bugatti veyron happy