| xLionel a întrebat:

Deci exista doua genuri de oameni (masculin si feminin), daca ar fi si oameni neutri?

15 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Dac-ar fi, s-ar povesti.Dar nu sunt.

| IIII a răspuns:

Ar fi bine dupa parerea mea laughing
Nu mai vedeai pe unii nemultumiti ca s-au nascut baiat si voiau sa fie fata, sau invers.Nu mai era nici discriminare tongue

| zurick a răspuns:

Atunci intr-o casnicie ar fi 3 membrii.Groaznic! 1

| єχcєєℓ a răspuns:

Ar fi plină planeta cu Justin Bieber!

| Ashadow a răspuns:

Nu mi-as da seama daca tata-i mama sau mama-i tata sau tata-i tata si mama-i mama hypnotized

| Speed99 a răspuns:

Exista...Arbitrii big grin tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hermafrodiţi.

| Yasmin875 a răspuns:

Ar fi bine din mai multe motive.33% ar fi femei, 33% barbati si 33% neutri.Am fi egali.Nu ca acum 66% femei si 33% barbati. "Ma mir de ce multi barbati isi inseala nevasta".

| Ironicnαme a răspuns:

Well, îmi bine să te dezamăgesc, dar există şi oameni neutrii.

| AleXisAleXis a răspuns:

Daca ar fi existat ai fi tu in aceasta categorie si nu ti-ai mai bate acum capu ``daca ar exista oameni neutri``.
Ai fi fost singurul neutru, frumos nu?
El special!

| Smile2BHappy a răspuns:

Atunci eu as vrea sa fiu unul dintre ei.

| Rooksee a răspuns:

I-as cere mana

| Bia2001 a răspuns:

Ar fi o lume mai nebune decat este deja

| PiticMicMic a răspuns:

Pai. cred ca sunt oamenii... adica nu sunt oameni... ar fi roboti fara o fata anume. Care totusi se poarta ca niste oameni.
Sau daca vrei altceva... oamenii morti

| elymyha1998 a răspuns:

Eu sincer nu vreau să aflu ce ar fi.