| 阿林 a întrebat:

Credeti ca unele specii extraterestre ar putea avea mai mult de doua genuri (masculin si feminin)?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Normal ca da, si pe pamant exista indivizi care isi pot schimba sexul, exista pesti care isi schimba sexul, depinde de cum a evoluat viata pe planeta aia, dar sexul a avut un foarte mare impact in evolutia vieti, fara sex viata nu ar fi ajuns unde e azi

| GoldenZenith a răspuns:

As fi curioasa genul neutru cum arata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daa extraterestii existaăă Si au multe genuri! I-am vazut ne controleaza mintileee chemati ajutoarelee stai si ele sunt controlate. Pe bune? Nu exista asa ceva bine ca sunt pareri care ma contrazic. Fiecare e liber sa creada in ce vrea, cum se simte el mai bine. Mintea umana e foarte credula dar in acelasi timp se indoieste de tot nu-i asa ca e ciudat? Stiu. Poate nu gandesti ca mine dar asta nu inseamna ca unul dintre noi are dreptate.

| AIeXxX a răspuns:

Shemale

| Cyrano a răspuns:

Sunt unele vietuitoare care au si partea feminina si cea masculina in acelasi organism. Nu ma refer la oameni bolnavi psihic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cyrano):

Printre vietuitoarele alea sunt si oameni care sunt asa si asta n-are nicio legatura cu nu stiu ce boala psihica.

| 阿林 explică (pentru Cyrano):

"Oameni bolnavi psihic" insemnand ce?

| Danyel2002 a răspuns:

Cred că da...