| StefanWoon a întrebat:

este un vine facut de o tipa si un tip americani in care tipa incerca sa isi faca poze pentru sanpchat la bust(asezandau-si tricorul sutineul pentru o proveliste mai furmoasa laughing nu mai stiu sigur ) si prietenul ei il targe la loc pentru a nu se observa "geul: asta este al meu nu are voie alt cineva laughing)"

Daca se poate sa il postati aici, il caut de doua zile, ofer funda, mersi

3 răspunsuri:
| L1feDRAIN a răspuns:

"Nu il vei gasi niciodata."

Sau poate peste 7 ani, cum eu de abia cu 5 zile in ruma am aflat cum se numeste un cantec ce l-am auzit cand eram clasa a 2-a/ a 3-a, oh...

| StefanWoon explică (pentru L1feDRAIN):

Nu este ceva vechi, este recent gen o luna maxim doua, publicat pe internet

| L1feDRAIN a răspuns (pentru StefanWoon):

Pai, mai multe sanse de al gasi, succes...