| xFaith a întrebat:

Buna TPU.
Verisoara prietenului meu. Nu vrea cu nici un pret sa stearga de pe fb ei, 2 poze unde apare prietenul meu si cu fosta lui prietena straight face.
De exemplu, i-am spus prietenului meu sa o sune ca sa le stearga si ea a spus : " Da, cum sa nu, le sterg ". [ mda... sarcasmul asta ]
Si nici dupa 4 zile de cand a sunat`o prietenul meu nu le-a sters.
Eu. sunt destul de geloasa si nu imi vine bine cand vad acele doua poze.
Un sfat?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
de ce sa fii geloasa daca el iti apartine? nu esti sigura pe tine? pe el? ignora acele poze si cu trecerea timpului ai sa vezi ca o sa stearga acele poze..nu baga in seama toate prostioarele.winking
O frumoasa zi sa aihappy

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Esti geloasa pe niste poze, sincer nu cred ca e cazul, tu esti cu el, el e cu tine[chiar nu vad nici o problema]

| Vix999 a răspuns:

Creezi valuri degeaba.
Nu mai fi imatura si crizata pe motive stupide. Da-le incolo de poze, treci peste si traieste-ti iubirea.

| TheBrainiac a răspuns:

Ignora ce e virtual si concentreaza-te pe realitate!