| Kazimir a întrebat:

in cautarea mea intensa dupa intrebari epice am descoperit un analfabet de clasa 1 care e si pianist! http://www.TPU.ro/......-cheama-d/
pofta buna!

Răspuns Câştigător
| Bastet a răspuns:

Hmm,deliciosbig grin

9 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Mie îmi pute a analfabet pianist de clasa 1 straight face

| Musique a răspuns:

Una copila tembela

Răspuns utilizator avertizat
| Pralină a răspuns:

încăă unu... încă 121324343986... *contiinua masuriparea"*

| DudaYeah a răspuns:

tongue melodiile nu stiu cum se numeste... dar stiu ca copilul ala are mult note bune la romana (gramaticaa) laughing

| Yep a răspuns:

Una bucata copil handicapat.

| Radioactive a răspuns:

Salut si rolling on the floor Apropo, si intrebarea si filmuletul sunt epice, dar gramatica e cumparata de la prima taraba de la colt.

| FreshDreams a răspuns:

In ziua de azi, copiii isi incep analfabetismul de la 4 luni.