| Anet a întrebat:

In cautarea mea dupa intrebari epice am descoperit noul Mister TPU, care exceleaza atat in "frumusete" cat si in "inteligenta"
http://www.TPU.ro/utilizator/appzv
Inainte de a vizualiza raspunsurile si intrebarile acestui geniu tin sa precizez ca imaginile sunt socante. Care vrea sa il ajute si pe el?

9 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

*danieltimisoara mode on*
Dece toate fetele stiu sa isi bate joc de mine uni zic ca sunt urat eu vreau o fata in 19 si 29 de ani din oriunde care sa ma iubesca cu adevarat vreau sa stiu care tine la mine cu adevarat

Răspuns utilizator avertizat
| DudaYeah a răspuns:

Om nascut in secolul 7 inainte de Hristos laughing

| Työlki a răspuns:

Ma iubeste femeile
Si e moarte dupa mine laughing

| Yep a răspuns:

Da de ce te razi de mine? D:

Parca tu n-ai par pubian pe cap...

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

laughing))))))) Mi-e rău! Ptiu, ptiu...fie acolo la el! Dar ce ți-a făcut, are și el succese la puștii de clasa a 2-a. Mai grav este că unii s-ar putea să ia de bun ce scrie el acolo. Apropos nu ai un "paraciatamol" sau cum sfântul îi spune mister? Ha, ha, ha.
O zi cu zâmbet să ai!

| kidulinha a răspuns:

Nu te supara, a facut cineva misto de poza ta, de numele tau sau de fata ta?
Pe tpu.ro, nu cred. Deci nu vad de ce ai face tu asta. Chiar daca suntem la T/A, nu mi se pare amuzant happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*se ascunde sub birou*
Imi e frica sa ma scol sa inchid chestia aia.

| Molohul a răspuns:

E o cauza pierduta big grin...asta daca nu ai altceva mai bun de facut

Întrebări recente