| anonim_4396 a întrebat:

se apropie Anul Nou si trebuie sa il facem in clasa. Ok suntem 6 membri, 3 fete si 3 baieti, idee nu avem ce sa punem in program? adica imi dati niste sugestii, scenete dar sa fie hazlii si de Anul Nou, Pls imi trebuie urgent,

6 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Pai ati putea duce crengute de vasc,

| Gandăr a răspuns:

Şşşi fix la T/A ai venit?

| Pufi1999 a răspuns:

Sceneta cu castravetele (cu Piersic ala ion sau florin, cred ca florin.)
http://www.youtube.com/watch?v=ww6Lpl8F4wE

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1) Google
sau
2) puneti-va draga mintea la miscare

| Kazimir a răspuns (pentru anonim_4396):

1) mintea
2) puneți-vă draga google la mișcare
?

| anonim_4396 explică (pentru Kazimir):

Totusi, dintai Sfintul gugal, si pe urma creierasul, ca asa te roade constiinta si poti deveni un Sheakspeare compunind un adevarat roman de care ai nevoie.
Iti vine cam tirziu inspiratia dar merita.