| aquila_4553 a întrebat:

Se apropie Craciunul si trebuie sa facem cadouri la scoala. Eu trebuie sa ii iau unei fete, cam cea mai desteapta din clasa... ceva sugestii va rog? (fara imbracaminte)Multuumeesc mult!happy

2 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Avand in vedere ca ii place sa invete., as zice sa ii iei o carte ceva, poate un jurnal thinking

| p1nk a răspuns:

Avand in vedere ca e cea mai desteapta din clasa ii poti lua o revista cu sudoku thinking sau chesti dastea.Sau o carte cred ca ii va placea.