| JokyHello61 a întrebat:

Spuneti-mi va rog niste glume foarte amuzante care sa faca pe toti sa rolling on the floor!

Funda!

11 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

De ce să rolling on the floor)?
Nu ai voie.

| GroparuVesel a răspuns:

Gogu' e disponibil, groparii nu.

| Ashadow a răspuns:

Vorba doamnei mele de mate:
Cand esti mort tu nu simti, sufera cei din jurul tau.La fel si cand esti prost

| XBrunetteX a răspuns:

Cauta BANCURI pe Google laughing

| SilentSuicide a răspuns:

Imi place Justin Biber!
P.S: asta-i gluma.
By:Ashadowwinking

| Ashadow a răspuns (pentru SilentSuicide):

Heeeeeei sad

| SilentSuicide a răspuns (pentru Ashadow):

Heeei am scris ca e spusa de tinewinking

| Ashadow a răspuns (pentru SilentSuicide):

OOO inteleg...M-ai citat laughing

| SilentSuicide a răspuns (pentru Ashadow):

Poi da, logicwinking

| Neagu_Ndc_1977 a răspuns:

1.Profesoara, la scoala, incercand sa stimuleze mintile scolarilor, a intrebat:
- Ce este rosu aprins si stralucitor? Bula sare si raspunde:
- Un camion de pompieri!?!
- Nu, zice profesoara, dar imi place cum gandesti. Altcineva?
Maria zice:
- Un mar?
- Corect! zice profesoara.
Apoi Bula zice:
- Am si eu o intrebare... Ce este lunga, tare, rotunjita, cu par la un cap, si o bagi si scoti din gura?
- Bula! tipa profa. Noi nu vorbim asa aici!
La care, Bula zice:
- Periuta de dinti! Dar imi place cum ganditi! 2.Doi ciobani, pe varful muntelui, se plictiseau de moarte. Stau ei ce stau, apoi se gandesc sa joace fotbal.
- Bai, Vasile, fii atent! Eu fac doua porti, tu pui caciula la mijloc si facem un fotbal!
-Mai, Ioane, tu stii ca eu sunt cam lenes... asa ca eu o sa fiu tribunele si tu jucatorii...
-Bine, mai!
Pune Ion caciula la mijloc, un dribling doua printre oi si ajunge la poarta adversa Sut si goool.
Vasile din tribune :
-Bine, ma Ioane!
Ion cu caciula la centrul terenului pleaca de data aceasta spre cealalta poarta Iar doua, trei driblinguri printre oi Sut si ratare.
Vasile incepu cu ocara :
-Bai, da' prost mai esti!
Fazele se repetara, iar la a doua ratare a lui Ion, Vasile lua un ciomag si-i trase o bataie ciobaneasca.
Ion, suparat, striga :
- Bai, dar din 22 de jucatori tu numai pe mine m-ai gasit?
- Dar tu crezi ca din 30.000 de spectatori numai eu te-am batut? 3.In timpul unui meci de fotbal incepe o ploaie puternica.
Un spectator ii spune vecinului sau :
- Iti inchipui, pe asa vreme sotia dorea sa ma scoata la plimbare 4. - Care este culmea fotbalului?
- Sa inceapa meciul si pe teren sa scrie "Nu calcati zona verde!" 5.Proteste la Cluj-Napoca:
- Merem la miting sa-l dam jos pe Basescu?
- Merem. Da’ cate grade is afara?
- Minus 7.
- No, lasa, ca nu-i om rau… 6. Vremea de astazi sta in felul urmator:
- In Germania, cer noros.
- In Anglia, cer partial noros.
- Iar in Romania cer…demisia. 7. Femeie transparenta, caut barbat invizibil sa facem perechea nemaivazuta. 8.Suna cineva la usa unui apartament. Un tip deschide si vede o doamna nervoasa care intreaba:
- Dumneata ai salvat ieri un băiat pe lac de la inec?
- Da, eu.
- Si sapca lui unde e?! 9.ATENŢIE! În această seară şi-au anuntat prezenta în Piata Universităţii ultraşii echipei Concordia Chiajna, consideraţi ca fiind cei mai răi ultraşi din România. Au hotărât să vină amandoi 10. - Tu, femeie, din supa asta trebuia să faci 10 porţii
- Atât de tare îţi place?
- Nu, atâta sare ai pus! 10 glume sunt amuzante dar trebuie sa ai simtul umorului. Funda!