| HellSing2012 a întrebat:

voi la ce va ganditi acum eu ma gandesc la Rai & Iad & Sex & Prostituate si la Curve voi raspundeti sinceri eu am fost sincer am spus da nu stiu cat costa prostituatele imi spuneti va rog frumos happy?

13 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

În jur de 2 cenţi bucata de carne.

| LikeARollingStone a răspuns:

Intreab-o pe vecina ta...Am auzit ca stie preturile si iti va face si o oferta speciala...

| Urpaniel a răspuns (pentru EmaS):

Pot spune că nu am o problemă cu creştinii, deşi sunt ateu, dar chiar atât de bătuţi in cap aţi ajuns să credeţi că se poate ajunge în iad prin săpare? (e ficţiune tot, dar să zicem că s-ar putea)

| EmaS a răspuns (pentru Urpaniel):

Dragul meu esti liber sa crezi sau nu.Acei care au descoperit aceasta sunt oameni de stiinta, nu crestini.Si ei au fost ingroziti de ceea ce au descoperit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

confused

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

thinking

| iKeel a răspuns:

:\.

| umbrax a răspuns:

yawn

| selysol a răspuns:

La ultimul film de groaza pe care l-am vazut:-s

Răspuns utilizator avertizat
| gfghn a răspuns:

Ma gandesc la scoala, banii, copii, si la haine si masina la stele & luna $ norii ma gandesc la salonul de coafura si la o funda mareee de tot. Funda! laughing